TÜRK ALMAN DOSTLUĞU

23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyatları için Samsun'a gelen Almanya Milli Takımı, Atakum Belediyespor'un konuğu oldu. U19 takımı ile dostluk maçına çıkan Alman ekibi sahadan 5-1 galip ayrılarak, olimpiyatlar öncesi rakiplerine göz dağı verdi

TÜRK ALMAN DOSTLUĞU

Samsun'da yapılacak olan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyatları öncesi Almanya milli takımı ile Atakum Belediyespor U19 takımı dostluk maçında karşı karşıya geldi. Atakum Belediyespor Tesislerinde oynanan ve renkli görüntülerin yaşandığı maçtan Alman ekibi 5-1 galip ayrıldı. Karşılaşmayı Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Aydın ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda Atakumlu yakından takip etti. Almanya milli takımına en iyi şekilde misafirperverlik yaptıklarını belirten Başkan Mehmet Aydın, "Almanya ekibinin maç talebini kırmadık ve U19 ekibi ile bir maç organizasyonu düzenledik. Samsun adına önemi büyük olan bu olimpiyatlarda bizde üzerimize düşen ne görev varsa yerine getireceğiz"dedi.


TAŞÇI DA İZLEDİ...

Atakum Stadı'ndaki karşılaşmayı Belediye Başkanı İshak Taşçı da izleyenler arasındaydı. Taşçı, maçın ardından ise her iki takımı da iyi oyunlarından dolayı tebrik etti.

Salim YILDIZ türk alman dostluğu  

EN ÇOK OKUNANLAR

Aracını vermek istemeyince bıçaklandı

1 Aracını vermek istemeyince bıçaklandı

Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler

2 Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler

Başkent'te trafik kazası: 2 yaralı

3 Başkent'te trafik kazası: 2 yaralı


SIRADAKİ HABER