HaberlerAli Kundilli 2 Filminin Galası Yapıldı

Ali Kundilli 2 Filminin Galası Yapıldı

Sosyal medyada keşfedilen ve ilk filmi 'Ali Kundilli' ile 500 bin kişiyi sinema salonlarına çeken Cem Gelinoğlu'nun yeni filmi 'Ali Kundilli 2'nin galası memleketi Düzce'de yapıldı.

Ali Kundilli 2 Filminin Galası Yapıldı

'Ali Kundilli 2' filminin galası, Düzce'de Krempark AVM'de Moonlight Sinemaları'nda gerçekleşti.

Galaya Düzce Valisi Ali Fidan, filmin yapımcısı Faruk Aksoy, filmin senaristi ve başrol oyuncusu Cem Gelinoğlu ile oyuncular Zeynep Aktuğ, Sami Aksu ve Emre Mutlu ve çok sayıda sinemasever katıldı.
Filmin gala pastasını oyuncular Düzce Valisi Ali Fidan ile birlikte kestiler.

Ardından Vali Fidan, Filmin yapımcısı Faruk Aksoy'a plaket verdi. Faruk Aksoy'da plaketi Cem Gelinoğlu'na verdi. Filmin oyuncuları hayranlarına bol bol imza dağıttılar, hatıra fotoğrafı çektirdiler. Ardından hep birlikte filmi izlediler.

Cem Gelinoğlu burada yaptığı açıklamada, 'İnsanın kendi projesi ile kendi memleketinde takip edilmesi çok güzel bir duygu. İlk filminde tecrübemiz yoktu ama buna rağmen sevildi ve 500 bin izlendi. İkinci filmi izleyenler ilkinden çok daha iyi olduğunu söylüyorlar. Bence ikinci film daha fazla sevilecek ve izlenecek. Ben buna inanmaya başladım' dedi.
'İNSANLAR SEVERSE DEVAMI GELİR'
Gazetecilerin 'Ali Kundilli 3 gelecek mi?' sorusuna Cem Gelinoğlu, 'Üçüncüyü konuşmaya gerek yok ikinci film daha yeni çıktı çünkü. İnsanlar severse devamı gelir. Ben istikrarlı olmaya çalışıyorum. Benim için önemli olan iyi niyet ve gayrettir. Kafamızda bir sürü proje var ve güzel çalışmaların altına imza atacağız. Gerekli görüşmelere devam ediyoruz' diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}