Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Aklı fikri galibiyette

Multigroup Alanyaspor maçında puan kaybetmek istemeyen Engin Korukır'ın aklı fikri üç puanda. Yardımcıları Kenan Yelek, Taşkın Darcan, Yaşar Kıyar ve Nihat Köksal ile birlikte yoğun mesai harcayan Korukır, galibiyet planları yapıyor

Aklı fikri galibiyette

Multigroup Alanyaspor maçında puan kaybetmek istemeyen Engin Korukır'ın aklı fikri üç puanda.

Yardımcıları Kenan Yelek, Taşkın Darcan, Yaşar Kıyar ve Nihat Köksal ile birlikte yoğun mesai harcayan Korukır, galibiyet planları yapıyor.

Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır, Multigroup Alanyaspor maçında puan kaybetmek istemiyor. Aklı fikri üç puanda olan tecrübeli teknik adam ekibiyle birlikte Alanyaspor maçından galibiyetle ayrılmanın hesaplarını yapıyor. Yardımcıları Kenan Yelek, Taşkın Darcan, Yaşar Kıyar ve Nihat Köksal ile birlikte uyumlu ve özverili şekilde çalışan Korukır, Samsunspor'u hedefine taşıyacağından emin.

Alanyaspor karşılaşmasının zor geçeceğini dile getiren Korukır, "Takımımız iyi durumuda. Oyuncularım kalitelerini saha yansıttıklarında yenemeyecekeri rakip yok. Moral motivasyon olarak üst seviyedeyiz. Kolay maç olmayacak. Bunu biliyoruz. Fakat bizim üç puana çok ihtiyacımız var. Bu maçta puan kaybetmek aklımızın ucundan geçmiyor. İnşallah camia olarak 90 dakika sonunda üç puanın sevincini hep birlikte yaşayacağız" dedi.

Muhammet ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Saatlere dikkat

1 Saatlere dikkat!

Taşeron kadro müjdesi bekliyor

2 Taşeron 'kadro' müjdesi bekliyor

Keyifsiz çalışma

3 Keyifsiz çalışma

Ödeme yapamadık

4 Ödeme yapamadık

Ufak bir gerilim

5 Ufak bir gerilim

 Fırıncıya kurşun yağdırdı

6 Fırıncıya kurşun yağdırdı

Yalan söyleyen

7 Yalan söyleyen...

Altın istiyorlar

8 Altın istiyorlar

AK Parti insan hakları ihlalinin önüne geçiyor

9 AK Parti insan hakları ihlalinin önüne geçiyor

Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki

10 Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki


SIRADAKİ HABER