HaberlerŞanlıurfa HaberleriŞanlıurfaspor'da kamp devam ediyor

Şanlıurfaspor'da kamp devam ediyor - Şanlıurfa Haberleri

Şanlıurfaspor'da yeni sezon hazırlık kampı Erzurum'da devam ediyor. İlk etap kampını Kocaeli Kartepe'de tamamladıktan sonra 2. etap için Erzurum Palandöken'de kampa giren sarı-yeşilli ekip çalışmalarını burada sürdürüyor.

Şanlıurfaspor'da kamp devam ediyor

Teknik Direktör İsmet Taşdemir ile yollarını ayırdıktan sonra Erzurum kampında takımın başında alt yapılar sorumlusu İhsan Karabulut ve ekibi çıktı.
Çalışmaların günde çift idman ile sürdüren sarı-yeşilli ekibin kafilesinde şu isimler yer alıyor:
Fatih Kaldan, Alperen Güner, İzzet Yıldırım, Şaban Özel, Mehmet Taşçı, Nuri Terliksiz, Cenk Özbey, Oğuzhan Türk, Ozan Sol, Halil Köçer, Rıdvan Bingöl, İbrahim Halil Durmuş, Hüseyin Kala, Emircan Sayar, Artun Akçakın ve Abdullah Halman.

Ali Tandoğan bugün başlıyor
Kamp çalışmalarına ara vermeden devam eden Şanlıurfaspor'da Teknik Direktör olarak göreve getirilen Ali Tandoğan bugün Erzurum kampına katılarak takımın başına geçecek.

Kamp programı
Sarı-yeşilli ekibin Erzurum kampı 3 Ağustos Perşembe günü sona erecek. 2 günlük iznin ardından Bolu Dorukkaya'da toplanacak olan takım 18 Ağustos tarihine kadar çalışmalarını burada sürdürecek.
Öte yandan Şanlıurfaspor, Erzurum kampı sonunda 2 Bolu kampında ise 3 veya 4 hazırlık maçı yapacak. Hazırlık maçı programı daha sonra kamuoyuna açıklanacak.

Şanlıurfaspor’da kamp devam ediyor

SIRADAKİ HABER
}