HaberlerYıllar sonra Termeliler buluştu

Yıllar sonra Termeliler buluştu

2000-2005 yılları arasında Terme Kaymakamı olarak görev yapan Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, cenaze töreni için geldiği ilçede Belediye Başkanı Şenol Kul ve vatandaşlarla hasret giderdi.

Yıllar sonra Termeliler buluştu

Vefat eden Silivri Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan’ın Terme'nin Kocaman Mahallesi'ndeki cenaze törenine katılmak üzere ilçeye gelen Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret etti. Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette, Terme’de bulunmaktan mutlu olduğunu belirten Altınok,
"Bütün Termelilere selam, muhabbet ve hürmetlerimi sunuyorum" dedi.

GURUR DUYUYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kul, Altınok’a ilçede yapılan belediye çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Kul, "Geçmiş, duygusallıkları beraberinde getirir. Eski Terme Kaymakamımız Selami Altınok’un kaymakamlık görevi süresince yapmış olduğu başarılı çalışmaları bizler devam ettirmeye çalışıyoruz. Termeliler olarak sizinle her zaman gururlandık. Şimdiki görevinde başarılar diliyoruz" dedi.

VATANDAŞLA HASRET GİDERDİ

Emniyet Genel Müdürü Altınok, Terme Kaymakamlığı’nı da ziyaret etti. Belediye binası önündeki çay ocağında vatandaşlar ile sohbet eden Altınok, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve vatandaşlarla hasret giderdi.

SIRADAKİ HABER
}