HaberlerAk Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Gurur yaşıyoruz'

Ak Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Gurur yaşıyoruz'

Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Dünyanın üçüncü büyük spor organizasyonunu huzur içinde tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz' dedi

Ak Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Gurur yaşıyoruz'

Adalet ve Kalkınma Partisi Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Valisi Osman Kaymak’ı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kaymak, Karaaslan’a teşekkür etti. Karaaslan'a ziyareti esnasında AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel eşlik etti.

HUZUR İÇİNDE TAMAMLADIK

Vali Kaymak’a görevinde başarı dileyen Karaaslan, "97 ülkeden üç binin üzerinde sporcunun katılımı ile dünyanın üçüncü büyük spor organizasyonu olan Deaflympics Samsun 2017'de toplam 46 madalya kazanarak bizleri onurlandıran tüm işitme engelli sporcularımıza teşekkür ediyorum. Böyle büyük bir organizasyonu sorunsuz ve huzur içerisinde geçirmemizi sağlayan başta Sayın Valimiz Osman Kaymak olmak üzere güvenlik güçlerimizi ve emeği geçen tüm kurumlarımızı kutluyorum. Sayın Valimiz ile güzel şehrimiz Samsun’un potansiyelleri, devam eden projelerimiz ve hızla çözüm bekleyen konular üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Sayın Valimizin tecrübesi ile Samsun için hayırlı işlere imza atacağına inanıyor, kendisine yeni görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}