HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da tesadüfün böylesi!

Samsunspor'da tesadüfün böylesi! - Samsunspor Haberleri

Coşkun Zeren'in Samsunspor'dan istifa etmesinin nedeni kulislerde Alpay Özalan olarak konuşulurken ilginç bir tesadüf ortaya çıktı. Genç teknik adam geçen yıl Eskişehirspor'u çalıştırırken, aynı bu dönemlerde kulübün sportif direktörü istifa etmişti.

Samsunspor'da tesadüfün böylesi!

Samsunspor'da önceki gün Sportif DirektörCoşkun Zeren'in istifası gündeme bomba gibi düşmüştü. Zeren, kendi işleri nedeniyle böyle bir karar aldığını ifade etse de, kulislerde Teknik Direktör Alpay Özalan'la yaşadığı sıkıntılardan dolayı istifa ettiği konuşuluyor. Özalan'ın Zeren'le özellikle transferler konusunda ters düştüğü ve kendi isteklerinin olmasını istediği ifade edildi. Hatta ilginç de bir tesadüf ortaya çıktı.Alpay Özalan geçen yıl Eskişehirspor'u çalıştırırken, kulübün Sportif Direktörü İzzet Erdoğan da, aynı bu dönemlerde görevinden ayrılmıştı. Erdoğan, istifa kararının ardından yaptığı açıklamada, "Bugün aldığım kararda etkenlerden birisi de Alpay Özalan'dır" demiştir.

MANALI TWETT...

Coşkun Zeren'in istifa haberlerinin ardından geçen yıl Eskişehirspor'da istifa eden Sportif Direktör İzzet Erdoğan, manalı bir tweet attı. Erdoğan'ın, "Samsun'da sportif direktör bırakmış" tweeti sosyal medyada büyük yankı buldu.

Selçuk KAYA

SAMSUNSPOR

SIRADAKİ HABER
}