HaberlerSAMSUN HaberleriMHP Samsun'dan başkent çıkarması

MHP Samsun'dan başkent çıkarması - SAMSUN Haberleri

MHP Samsun teşkilatları, kongre sürecinin ardından MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. Ziyareti değerlendiren İl Başkanı Taner Tekin, 'Sayın Genel Başkanımızdan talimat almaya geldik' dedi

MHP Samsun'dan başkent çıkarması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun ve ilçelerindeki kongre sürecinin tamamlanmasıyla beraber parti yöneticilerinden oluşan 200 kişilik bir heyetle Ankara programı düzenledi. Heyet, ilk olarak Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret etti.

BAŞARILI GEÇTİ

Heyet daha sonra MHP Genel Merkez binasında, MHP Lideri Devlet Bahçeli'yle görüştü. Yaklaşık 1 saat süren toplantıya MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve 25. Dönem Samsun Milletvekili Hüseyin Edis de eşlik etti. Samsun’da kongre sürecini tamamladıklarını ifade eden MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Tüm teşkilatlarımız ile genel merkezimiz ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin emir ve talimatlarını almaya geldik” dedi.

BİLGİLENDİRDİ

Bahçeli ise, Samsun’da kongre sürecinin başarılı şekilde tamamlandığını ifade ederek, gündemde yaşanan konular ile ilgili yöneticileri bilgilendirdi. Ziyaretin sonunda İl Başkanı Tekin, Genel Başkan Bahçeli’ye Samsun’un simgesi Onur Anıtı büstü hediye etti.

SIRADAKİ HABER
}