HaberlerTrabzon HaberleriTrabzonspor'un 50. yıl kutlamaları

Trabzonspor'un 50. yıl kutlamaları - Trabzon Haberleri

Trabzonspor 50. yıl kutlamaları kapsamında Medicalpark Stadyumu'nda bir dizi etkinlik düzenledi.

Trabzonspor'un 50. yıl kutlamaları

Bordo-mavili kulüp 50 yıl kutlamaları kapsamında Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde bulunan Medicalpark Stadyumu'nda bir dizi etkinlik düzenledi. 19.30'da başlayan etkinlikler kapsamında Akçaabat Halk Oyunları ekibi horan gösterisi yaptı. Kolbastı gösterileriyle devam eden kutlamada yöresel sanatçılar sahne aldı. Daha sonra stadyumda ışık gösterisi yapıldı. Tarihten bugüne video gösterisi yapılmasının ardından başkan Muharrem Usta taraftarlara seslendi.

Usta, 'Kenetlenelim ve 50. yılımızı şampiyonlukla taçlandıralım'
Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, 50. yılın hikayesini kısaca özetleyerek, şunları söyledi:
'50 yılımızı coşkuyla kutluyoruz. Trabzonspor şampiyonluklarını ve kupalarını gördük. Nice 50 yıl yaşayacak olan bu markanın altında bizler hizmetkarız. Herkes geldi geçti, bizler de geçeceğiz. Bu sene özel bir yıl. Kenetlenelim ve 50. yılımızı şampiyonlukla taçlandıralım.'

50 yıl pastası kesildi
Başkan Usta, yaptığı konuşmanın ardından bordo-mavili kulübün efsane oyuncuları ile birlikte Trabzon Valisi Yücel Yavuz'un da katılımıyla birlikte 50. yıl pastası kesildi. Gelen kutlama mesajlarının okunmasının ardından, Trabzonspor'un yeni transferi Burak Yılmaz'ın barkovizyonda selamlama konuşması taraftarlara dinletildi. Havai fişek gösterilerinin ardından futbolcular sahaya çıktı. Soyunma odasından getirdikleri futbol toplarını tribünlere fırlatan futbolculara taraftarlar sevgi gösterisinde bulundu. Isınma hareketlerine geçilmesiyle birlikte bordo-mavili taraftarlar Trabzonspor ile Deportivo Alves arasında oynanacak olan dostluk maçını beklemeye başladı.

Trabzonspor’un 50. yıl kutlamaları

SIRADAKİ HABER
}