Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Simge'den yaza yeni single

Genç şarkıcı Simge Sağın, çıkaracağı yeni single ile önümüzdeki yaza da damga vurmaya hazırlanıyor.

Simge'den yaza yeni single

'Yeni Çıktı' albümüyle müzik piyasasına giren, ardından 'Miş Miş', 'Bip Bip' ve 'Yankı' isimli 3 single ile özellikle genç kuşağın gönlünde taht kurmayı başaran Simge Sağın, Piazza Alışveriş Merkezi'nin düzenlediği mini konser ve imza günü için geldiği Kahramanmaraş'ta, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Elde ettiği başarılar nedeniyle birçok prestijli ödüle layık görülen Simge Sağın, hayranlarına, yeni single müjdesi verdi. Önümüzdeki yaza damga vuracak yeni bir single hazırlığında olduğunu söyleyen genç şarkıcı, 'Ayrıca, Eylül'de çıkacak 2 şarkılık single hazırlığımız var' dedi.
Albüm hazırlıklarının da sürdüğünü ifade eden Simge Sağın, 'Kendi şarkılarımdan biriktirdiğim bayağı bir şarkı oldu. Kendi bestelerim de var bunların içerisinde. Sözleri bana ait olan da var, ama sözde çok iddiam yok. Bestede daha iddialıyım' diye konuştu.

'İDOLÜM SEZEN AKSU'
Gülşen, Serdar Ortaç, Yaşar ve Zeynep Dizdar gibi isimlere yıllarca vokallik yapan genç şarkıcı, 'Müzik piyasasında idolünüz kim?' sorusuna şu cevabı verdi:
'Herkesin aklına tek bir isim geliyor. Benim de hepimizin de en beğendiği, hiçbir zaman vazgeçemeyeceği Sezen Aksu var. Ama onun dışında, çalıştığım tüm solistlerden almam gereken en önemli kritik noktaları toparladım senelerce. Arkada onları izledim ve kendi istediğim şeylerle, kendi sahnemle harmanladım. O yüzden şimdi bambaşka bir şey yapıyorum. Ama hepsinden çok şeyler öğrendim. Hepsi çok değerli sanatçılar. Onların yolundan ilerliyorum, öğrenecek daha çok şeyim var. Sanki yolun başındaymışım gibi geliyor.'
Sezen Aksu'nun yanı sıra yenilerden Sıla'yı da çok beğendiğini ve takdir ettiğini belirten Simge Sağın, 'Sıla çok doğru bir strateji uyguluyor. Çok doğru bir yolda ilerliyor' dedi.

Sezen Aksu'nun uğuruna inandığını belirten başarılı şarkıcı, 'Sezen Aksu, 'Miş Miş' ve 'Bip Bip'in ardından Yankı'da tamamen sözlere dahil oldu. Yankı kolektif bir çalışmaydı. Sözleri Deniz Erten ve Sezen Aksu'ya, müziği bana, Ersay Üner ve Ozan Bayraşa'ya, aranjesi Ozan Bayraşa'ya ait. Çok ilginç bir iş oldu. O nedenle keyifli de gidiyor. Şarkımız çok beğenildi, eleştirmenlerden de çok güzel tepkiler aldı. Bu yüzden çok mutluyuz' diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda esrarengiz olay

1 Samsun'da esrarengiz olay

 Fındıkta fiyat umudu

2 Fındıkta fiyat umudu

Samsunspor Teknik Direktör Özköylü Hep aynı yenilgiler

3 Samsunspor Teknik Direktör Özköylü: Hep aynı yenilgiler

Samsundaki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

4 Samsun'daki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

Kabus gibi

5 Kabus gibi

Samsunsporda yenilerin hepsi oynadı

6 Samsunspor'da yenilerin hepsi oynadı

Samsunda hamsi fiyatları şok etti

7 Samsun'da hamsi fiyatları şok etti

 Samsunun tarihi siliniyor

8 Samsun'un tarihi siliniyor

Palamut bolluğu hamsiyi etkiledi

9 Palamut bolluğu hamsiyi etkiledi

 Tekstil esnafı zorda

10 Tekstil esnafı zorda


SIRADAKİ HABER