HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Başkanvekili Araboğlu: '2 ay önce gelip niye istifa edelim'

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: '2 ay önce gelip niye istifa edelim' - Samsunspor Haberleri

Başkanvekili ve Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu, istifa dedikodularının üzerine, '2 ay önce kongre yapıp göreve gelip, bugün niye istifa edelim. Böyle bir şey yok. Bunun adı terbiyesizliktir' dedi.

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: '2 ay önce gelip niye istifa edelim'

Samsunspor Başkanvekili ve Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu, yönetimin istifa edeceği dedikodularının doğru olmadığını söyledi. Araboğlu, "Önceki akşam yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Bu dönemde neler yapılması gerektiğini konuştuk. İstifa gibi bir şey konuşulmadı bile. Böyle bir şey yok. Bunu ortaya atanlar terbiyesizlik yapıyor. Yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra bizim eskilere dayanan dostluklarımız var. Biz 2 ay önce kongre yapıp göreve gelip, bugün niye istifa edelim" diye konuştu.

ZEREN'İ YERİNE ARAYIŞ

Araboğlu, "Toplantıda Coşkun Zeren'in durumunu da konuştuk. Coşkun Zeren'in bizimle çalışmasını isterdik ama istifa etti. Kendisine saygı duyuyoruz. Coşkun Zeren'in yerine birisini monte edeceğiz. Arayışlarımız başlayacak. Bu dönemde transferlerde de şanssızlıklar yaşadık. Bunları da başra bir tarafa çekmek isteyenler var. Ancak Dialiba, Camara, Tshibumbu ve Angan'la ilgili gerçekler emin olun söylediklerimiz. Bunlar futbolda maalesef olabilen şeyler bizim başımıza toplu olarak geldi. Şu anda görüşmeler sürüyor" dedi.

SIRADAKİ HABER
}