HaberlerAlaçam'da durmak yok

Alaçam'da durmak yok

Alaçam Belediyesi ekipleri, Karşıyaka Mahallesi'nde başlanan kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Alaçam'da durmak yok

Alaçam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Karşıyaka Mahallesi'nde bir süre önce başlatılan kilit parke döşeme çalışmalarına yoğun tempoda devam ediyor. Belediye Başkanı Hadi Uyar, Belediye Meclis Üyesi Hasan Sağlık ile beraber yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

MODERN YERLEŞİM ALANLARI

Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Uyar, "Mahallemizin tamamında başlatılan içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmaları tamamladı. Tamamlanan çalışmaların ardından parke döşeme, yol, kaldırım düzenleme çalışmalarını hızlı bir şekilde yeniden başladık. Parke taşı döşeme çalışmalarımızla park ve peyzaj çalışmalarımızı birleştirip mahallemiz yeşil alanlarıyla daha yaşanabilir, modern yerleşim alanlarına kavuşturacak" dedi.

NAKIŞ GİBİ İŞLİYORUZ

Ekiplerin ilçe genelinde çalışmaları aralıksız sürdürdüğünü ifade eden Başkan Uyar, "Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışıyor. Şehrimizi nakış gibi işleyerek daha modern ve istikrarlı bir Alaçam inşa ediyoruz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}