HaberlerBaşarı dilediler

Başarı dilediler

Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz ve Adalet Komisyon Başkanı Kemal Alver, Kırmızı- Beyazlıları ziyaret edip, yeni sezon öncesi başarı diledi

Başarı dilediler

PROTOKOL İDMANDA

Samsunspor'un dün akşam yaptığı antrenmanı Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun Milletvekili ve eski Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Adalet Komisyon Başkanı Kemal Alver, Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, Makina Mühendisler Odası Başkanı Kadir Gürkan da takip etti. Antrenmanın sonunda Samsun Valisi Osman Kaymak, futbolcularal tanışarak, "Hepinize başarılar diliyorum. İnşallah bu yıl göstereceğiniz performansla Samsunspor'u Süper Lig'e çıkaracaksınız" dedi. Vali Kaymak, Teknik Direktör Alpay Özalan'la da özel olarak görüşerek, yeni sezon öncesi başarıları dileklerini iletti.

SÜPER LİG TEMENNİSİ

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise, "Samsunspor bu kentin en önemli markası. Bu yıl hedef Süper Lig olarak belirlendi. bu hedef doğrultusunda tüm taraftarların da takımlarına destek olmasını bekliyoruz. Bizler Samsunspor için her zaman olduğu gibi yine elimizden geleni yapıyoruz. Bana başkanlığın da nasip olduğu bu camianın Süper Lig'e çıkmasını canı gönülden istiyorum" diye konuştu. Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz da, "Geçen sezon hiçbir maçı kaçırmamaya çalıştık. İnşallah Samsunspor Süper Lig'e çıkacaktır" dedi. Adalet Komisyon Başkanı Kemal Alver ise, "Samsunspor benim en büyük tutkum. Başka illerde görev yaparken de Samsunspor'u takip ediyordum. Geçen sezon sıkıntılı geçti ama bu yılın başarılarla geçeceğine inanıyorum" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}