HaberlerSAMSUN HaberleriSamsun Süper Kupa'ya hazır

Samsun Süper Kupa'ya hazır - SAMSUN Haberleri

Samsun'da yarın oynanacaSamsun Süper Kupa'ya hazırk olan Süper Kupa Finali öncesi Beşiktaşlı futbolcu Tolga Zengin ile Atiker Konyasporlu Ali Çamdalı basın toplantısı düzenledi. İki oyuncu da iddialı açıklamalar yaptı.

Samsun Süper Kupa'ya hazır

İlk söze başlayan siyah-beyazlı takımın kalecisi Tolga Zengin, 'Hepiniz Samsun'a hoş geldiniz' diyerek şunları söyledi:
'Geçen sene penaltılarla kaybetmiştik. Bu sene hedefimize ulaşmak istiyoruz. İyi oynayan istikrarlı bir takımla oynayacağız. Geçen sezon kaybettiğimiz kupayı bu sezon kazanmak istiyoruz. 'Hazırlık dönemi yoğun geçiyor. Hazırlık maçlarının skorlarına bakmamak lazım. Neticede çok yoğun antrenman programlarından çıkılıp, yapılan maçlar. Lig için önümüzde yaklaşık 1 ay daha zaman var, milli araya kadar. Takımların form tutma dönemleri var. Ama yarın oynayacağımız maç bir kupa maçı, takımımızda kim görev alırsa, elinden geleni yapacaktır. Konyaspor, kupadan Süper Kupa hakkı kazandı, biz de lig ile kazandık. Bizim için de bir ilk olacak bu kupa, ondan dolayı çok güzel bir maç olacak.'

Ali Çamdalı: 'Telafisi olmayan bir maça çıkacağız'
Atiker Konyasporlu Ali Çamdalı ise telafisi olmayan bir maça çıkacaklarını ifade ederek, 'Mustafa hoca ile yeni bir döneme girdik. Beşiktaş'ın ne kadar vasfı varsa, bizim de o kadar vasfımız var. Ama kupayı kaldırmak istiyoruz. Her şeyimizi sahada bırakacağız. Süper Kupa maçı benim için bir ilk olacak. İnanılmaz bir başarı yaşadığımızı düşünüyorum geçen sene. Kalıcı olmak lazım buralarda' dedi.

SIRADAKİ HABER
}