HaberlerMÜSİAD'tan Ankara çıkarması

MÜSİAD'tan Ankara çıkarması

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve Samsun Şube Başkanı Haluk Tan'ın da yer aldığı heyet, Ankara'da yedi bakanı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette Tan, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'a sağlık şehri ve medikal kümelenme ile ilgili rapor sundu.

MÜSİAD'tan Ankara çıkarması

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan öncülüğünde Ankara'ya giderek, yedi bakanla görüştü.

Samsun Şube Başkanı Haluk Tan'ın yanı sıra, Rize Şube Başkanı Recep Taylan, Mardin Şube Başkanı Mehmet Nurettin Kasap ve Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım’dan oluşan heyet, Ankara’ya giderek yedi bakanlığa ziyarette bulundu.

BAKAN DEMİRCAN'A RAPOR

Heyet, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Enerji Bakanı Berat Albayrak’ı makamlarında ziyaret etti.
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, görevine yeni başlayan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’ a tebriklerini iletirken, sağlık şehri ve medikal kümelenme ile ilgili hazırlanmış olan raporu takdim etti.

YENİ PROJELER DEĞERLENDİRİLDİ

Yeni dönem bakanlık politikalarının değerlendirildiği görüşmelerde MÜSİAD Yönetimi de kabine üyelerine hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ziyaretler sırasında, MÜSİAD’ın 24. Olağan Genel Kurul ile başlayan yeni döneminde Genel Başkanlık görevini üstlenen Abdurrahman Kaan, MÜSİAD’ın yeni dönem hedeflerini ve projelerini bakanlarla paylaştı.

Daha önce kamuoyuyla da paylaşılan projelerin detaylarından bahseden Kaan, üzerinde çalıştıkları ekonomik ve sosyal içerikli projelerle ilgili de bakanların görüşlerini aldı.

SIRADAKİ HABER
}