HaberlerAtakum Belediyesi'nden teröre karşı anlamlı kampanya

Atakum Belediyesi'nden teröre karşı anlamlı kampanya

Atakum Belediyesi tarafından son günlerdeki terör olayları ardından başlatılan 'Türk Bayrağı' kampanyası kapsamında ilçedeki işyerlerini ziyaret eden zabıta ekipleri halka Türk Bayrağı dağıtmaya başladı.

Atakum Belediyesi'nden teröre karşı anlamlı kampanya

Atakum Belediye Başkanlığı tarafından terör olayları sonrasında ilçede 'Türk Bayrağı' kampanyası başlatıldı. Atakum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ilçede vatandaşların yoğun olarak bulunduğu işyerlerini ziyaret ederek halka Türk Bayrağı dağıttı.

Terörün Türkiye’de bir korku oluşturmaya çalıştığını ancak, bunda başarılı olamayacaklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Türk Bayrağının renkleri tesadüfen seçilmiş değildir. Ecdadımızın ülkemizi korumak için döktüğü kanlardan rengini alan bayrağımızla gurur duyuyoruz. Terör saldırıları ile Türk Milletini korkutmak, yıldırmak isteyenler iyi bilmeli ki bizler Çanakkale’de birkaç saniye sonra şehit olacağını bile bile vatanı için ölüme koşmuş bir ecdadın torunuyuz. Aynı ruhtan hareketle bugün ülkemizi hedef alan şer odaklarına korkmadığımızı açıkça dile getiriyoruz. Bizim için her yer vatan, her yer bayraktır. Bu anlamda vatandaşlarımız gururla evlerine, iş yerlerine, araçlarına assınlar diye şanlı Türk Bayrağımızı dağıtıyoruz" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}