HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Teknik Direktörü Özalan: 'İyi başlamak önemli'

Samsunspor Teknik Direktörü Özalan: 'İyi başlamak önemli' - Samsunspor Haberleri

Teknik Direktör Alpay Özalan, lige hazır olduklarını bu hafta içi bitecek transferlerle herhangi bir eksiklerinin kalmayacağını söyledi. Genç teknik adam, pazar günkü Gazişehir maçında da taraftardan destek istedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Özalan: 'İyi başlamak önemli'

MORAL İÇİN ÖNEMLİ

Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve lige hazır olduklarını söyledi. Genç teknik adam, "Biraz daha fazla hazırlık maçı yapabilirdik. Biz hazırdık ama takımlar hazır olmadığı için fazla hazırlık maçı yapamadık. Lige hazır bir duruma geldiğimize inanıyorum. Transferlerin hafta içi tamamen bitmesiyle birlikte Gazişehir maçına tam anlamıyla hazır olacağımıza inanıyorum. İlk maç bizim için çok önemli. Hem seyircimize hem de camiamıza güzel bir mesaj vermemiz lazım. İlk maç moral ve motivasyon açısından önemli. Bu hafta maça hazırlanıyoruz. Seyircimizin büyük desteğine ihtiyacımız var" dedi.

SAMARAS BÜYÜK OYUNCU

Yeni transferlerden Samaras'ı da değerlendiren Özalan, "Samaras'ın kariyeri başarılarla dolu. Karakter olarak da düzgün bir insan. Böyle büyük bir ismin takımızda olması, genç arkadaşlarımıza örnek olacaktır. Kulübümüzün imajı açısından da güzel bir durum. Sahadaki performansı da tabii ki çok önemli. Hem bize hem takımıza yakışır futbol oynayacağını biliyoruz. Ben kendisinden ve diğer transferlerden çok şey bekliyorum. 'O sene, bu sene' diye bir sloganvar ve buna uymalıyız. Bu yapıda olmayan oyuncu benimle olamaz. İnşallah taraftarımızın isteğine karşılık vereceğiz. Bütün çalışmalarımız bu yönde" diye konuştu.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}