HaberlerAnakentspor HaberleriSultanlar sezonu açtı

Sultanlar sezonu açtı - Anakentspor Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, Bayanlar Voleybol 1. Ligi 2017-2018 sezonunun ilk çalışmasını yaptı. Kulüp Başkanı Kadir Koçak, voleybolcularla tanışarak, yeni sezonda başarı diledi.

Sultanlar sezonu açtı

Bayanlar Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, sezonun ilk idmanını Golf Kulübü'nde gerçekleştirdi. Başantrenör İsmail Yengil ve teknik heyetin tam kadro yer aldığı antrenmanla sezonu açan Kırmızı-Beyazlı oyuncular,

Kulüp Başkanı Kadir Koçak ve yöneticilerle tanıştı. Yeni sezon öncesi voleybolculara başarı dileyen Başkan Koçak, "Samsun bir spor şehri. Yeni sezon öncesi ince eleyip sık dokuyarak kurduğumuz takımın, hedefimiz olan Sultanlar Ligi'ne çıkacağına inanıyorum" diye konuştu. Üç haftalık bir çalışma süresi sonunda hazırlık maçı yapacak seviyeye gelmeyi planladıklarını belirten Başantrenör Yengil, "Plaj voleybol sahasında ve salonda, top tekniği ve kontrolü çalışacağız. Üçüncü haftadan itibaren toplu idmanların yanı sıra ağırlık antrenmanlarına başlayacağız. Koruma egzersizleri yapacağız. Bayramdan sonra maç yapacak seviyeye gelmek istiyoruz" diye konuştu.

Tugay BAŞSAN

SIRADAKİ HABER
}