HaberlerBafra'da birliktelik çağrısı

Bafra'da birliktelik çağrısı

Bafra Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Başkanı Kerim Sayın, ilçede futbol birlikteliği olmazsa başkanlığı bırakabileceğini ifade ederek, 'Gerekirse malzemecilik yapıyım ama Bafra futbolu üst seviyeye çıksın' dedi

Bafra'da birliktelik çağrısı

BAFRA'NIN 3 TAKIMI VAR

Samsun Süper Amatör Futbol Ligi'nde mücadele edecek Bafra Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü'nün Başkanı Kerim Sayın, ilçe futbolu için önemli çağrıda bulundu. Ligde 3 Bafra takımı olduğunun altını çizen Başkan Sayın, "Bafra'nın spor şehri olmasını istiyorum. Hepimiz birlikte birşeyler yapmalıyız. Önceliği Bafra'nın öz evlatlarına yani altyapıya vermeliyiz. İlerleyen günlerde de bu konuda 1930 Bafraspor, Kızılımakspor ve şehrin yöneticileri ile bir toplantı yapacağız" diye konuştu.

MALZEMECİLİK YAPARIM

Başkan olmak istemediğini Bafra'nın geleceği olmak istediğini belirten Kerim Sayın, "Tek başıma kulübü buralara getirdim. Futbol birlikteliği olmazsa başkanlığı bırakabilirim. Zaten kulüp başkanı olmak istemiyorum. Bafra'nın geleceği olmak istiyorum. Malzemecilik yapayım ama Bafra futbolu yukarılarda olsun. Bizim en az 2. Lig'de takımız olması lazım. Bafra'nın çocuklarına kuvvetli bir altyapı gerekiyor. Ön plana çıkmak istemiyorum. Çocuklarımızı ön plana çıkartmalıyız" dedi.

Tugay BAŞSAN

SIRADAKİ HABER
}