HaberlerMÜSİAD Samsun Başkanı Tan: 'Göreve hazırız'

MÜSİAD Samsun Başkanı Tan: 'Göreve hazırız'

Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret eden MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan, 'Şehrimiz için her zaman vatan sevdalısı ve ahlaki değerler yargılarını önemseyen, topluluk olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız' dedi

MÜSİAD Samsun Başkanı Tan: 'Göreve hazırız'

MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan, beraberindeki heyetle Samsun Valisi Osman Kaymak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Bahadır Tıbbi Aletler A.Ş. tarafından hazırlanan ve Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile MÜSİAD Genel Merkez Sektör Kurulu Başkanı Levent Can'a ulaştırılan 'Samsun’un Medikal Sektör Raporu' Vali Osman Kaymak'a da takdim edildi.

ORTAK AKIL ÖNEMLİ

Raporu inceleyeceğini belirten Vali Kaymak, "Samsun adına güzel işler başarabilmek ortak akılla mümkündür. Daha önce kaymakamlık görevlerinde bulunduğum sıralarda da 'ortak akıl' diyordum. Ortak akılla, doğru işler yapmalıyız" dedi.

SAHİP ÇIKMALIYIZ

Ziyarette MÜSİAD Samsun Şubesi'nin faaliyetlerinden bahseden Başkan Tan, "Şehrimiz için her zaman vatan sevdalısı ve ahlaki değerler yargılarını önemseyen, MÜSİAD’lılar olma bilincini taşıyan bir topluluk olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız" diye konuştu.

Başkan Tan, ziyaret anısına Vali Kaymak'a MÜSİAD‘ın Çerçeve dergisini de hediye etti.

SIRADAKİ HABER
}