HaberlerDenizli HaberleriBaşkan Erdoğan'a iki yeni görev

Başkan Erdoğan'a iki yeni görev - Denizli Haberleri

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Yönetim Kurulu üyeliği görevlerine getirildi.

Başkan Erdoğan'a iki yeni görev

Denizli Ticaret Odası'nı temsilen birçok kurum ve kuruluşun yönetimlerinde görev alan Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, iki yeni görev daha üstlendi. ABİGEM Yönetim Kurulu Başkanlığı ve GEKA yönetim kurulu üyeliği görevlerini de yürütecek olan DTO Başkanı Erdoğan, konu hakkında açıklamalarda bulundu.
Bu görev ve makamların Denizli'ye hizmet etmek için Başkan Erdoğan, 'Bu makamlar, Denizli'mize, ülkemize, insanımıza hizmet etmek için birer araçtır. Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı üstlendiğim Denizli Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM), bugüne kadar ülkemizin, kentimizin Avrupa Birliği kaynaklarından faydalanması açısından önemli projelere imza atmıştır. Biz ülkemizin önemli miktarda kaynak aktardığı Avrupa Birliği fonlarından daha etkin bir biçimde yararlanması adına çalışmalarımızı ivme kazandırarak sürdürmeyi, devraldığımız bayrağı daha ilerilere taşımayı hedefliyoruz' dedi.
Güney Ege Kalkınma Ajansı yönetim kurulu üyeliğine getirilmesini de değerlendiren Erdoğan, bu sorumluluğu da hakkıyla yerine getirmeye çalışacağını ifade etti. Erdoğan, 'Aynı zamanda Güney Ege Kalkınma Ajansı'nda da Denizli'mizi 2 yıl boyunca Yönetim Kurulu üyesi olarak temsil edeceğim. Bunun da şahsıma önemli bir sorumluluk yüklediğinin bilincindeyim. Kentimizin ve bölgemizin kalkınması adına üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye gayret edeceğim. Üstlendiğim görevlerin kentimiz adına hayırlı olmasını diliyorum' diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}