HaberlerCanik'te hedef Avrupa

Canik'te hedef Avrupa

Samsun Canik Belediyespor Kadın Basketbol Takımı ile kahvaltıda buluşan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, bu yıl hedeflerinin sezon sonunda yine Avrupa kupalarına katılmak olduğunu söyledi

Canik'te hedef Avrupa

SÜPER LİG'DE 6. SEZON

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Samsun Canik Belediyespor'un yöneticileri, teknik heyeti ve oyuncuları ile kahvaltıda biraraya geldi. Başkan Yardımcısı Alican Usta, Kulüp Başkanı Ercan Bayrak ile Başantrenör Erman Okerman'ın da yer aldığı kahvaltıda, takıma yeni katılan oyuncularla tanışan ve sohbet eden Başkan Genç, Süper Lig'de 6'ncı sezonlarını geçireceklerini ifade ederek, "Takımımızın şehrimizi Süper Lig'de temsil etmesi bizim onur verici. 6'ncı sezonunda da Süper Lig'de çok daha önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Teknik ekip ve oyuncularımıza güvencimiz tam. Basketbol takımımız, genç kızlarımızın idolü olmasının yanında, şehrimizi temsil etmesi bakımından üstlendiği misyon çok önemlidir. Takımımızın inşallah bu yıl Avrupa'ya gideceğine ve şehrimizi Avrupa'da da temsil edeceğine inancım tam" dedi.

İDDİALI BİR TAKIM KURULDU

Samsun Canik Belediyespor Kulübü Başkanı Ercan Bayrak, iddialı bir takım kurduklarını belirterek, "Sorumluluğumuzun farkındayız ve inşallah bu sezonu da ligde en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Önümüzdeki sezon için iddialı bir takım kuruyoruz. Takımımız, inşallah bu sezon da alacağı sonuçlarla şehrimizi en iyi şekilde temsil edecektir. Takımımıza güveniyoruz" diye konuştu. Yeni sezonun basketbol camiasına hayırlı olmasını dileyen Başantrenör Erman Okerman ise, "Sezon öncesi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yabancı oyuncular henüz aramıza katılmadı. Tecrübe kazanmaları ve takım ruhuna faydalı olabilmeleri için genç oyuncularımız var. İçime sinerek kurduğum bir takım oluşturduk. Yönetimimize bu konuda teşekkür ediyorum. İnşallah bu sene hedefimiz üst sıralar olacak" şeklinde konuştu.





SIRADAKİ HABER
}