HaberlerVeysel Eroğlu'ndan müteahhitlere sert uyarı

Veysel Eroğlu'ndan müteahhitlere sert uyarı

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bakanlıktan iş alan müteahhit firmalara 'Sözleşmede belirtilen tarih bir gün bile geçse işiniz feshedilecek' uyarısında bulundu

Veysel Eroğlu'ndan müteahhitlere sert uyarı

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çorum Saat Kulesi önünde düzenlenen DSİ Tesisleri Toplu Temel Atma ve Orman Köylülerine Kullandırılan Gelir Getirici Tür, ORKÖY Kredi Sertifikaları Dağıtım Töreni'ne katıldı. Buradaki konuşmasında, bakanlıktan iş alan müteahhit firmalara uyarılarda bulunan Eroğlu, işlerin belirlenen tarihlerde bitmemesinin bahanesi olamadığını söyledi. Eroğlu, şunları kaydetti:

"Müteahhit firmalar beni iyi dinleyin, sözleşmede belirtilen tarih bir gün bile geçerse işiniz feshedilecek. Talimat verdim, kusura bakmayın. Biz zamanla yarış ediyoruz. Bahane yok, siz şimdiden, temel atma merasimi biter bitmez doğrudan şantiyeye geçin. İşinizin başına geçeceksiniz, gerekirse üç vardiya çalışacaksınız. Kurban Bayramı'nda da 10 gün tatil yok. 2 gün tatil yapacaksınız ve tekrar şantiyeyi kontrol edeceksiniz. Ben de Kurban Bayramı'nda 1 gün tatil yapacağım ve tekrar sizleri kontrol etmek için Türkiye'nin her tarafını inceleyeceğim."

SIRADAKİ HABER
}