HaberlerOrdu HaberleriAsfalt için kurban kestiler

Asfalt için kurban kestiler - Ordu Haberleri

Ordu'nun Çaybaşı ilçesinde 16 km uzunluğundaki güzergah üzerinde asfalt çalışmasını vatandaşlar kurban keserek kutladı.

Asfalt için kurban kestiler

Kırsal kesimde yol ve asfalt çalışmalarına ağırlık veren Ordu Büyükşehir Belediyesi, 16 km uzunluğa sahip Çaybaşı-İlküvez-Kapılı-Akkuş-Akpınar-Haliluşağı grup yolunda asfalt çalışmalarına başladı. Toplam uzunluğu 16 km olan grup yolunda asfalt çalışmalarına başlayan Büyükşehir ekiplerini yalnız bırakmayan vatandaşlar, çalışma öncesinde kurban kesti. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'a teşekkür ve dua eden vatandaşlar yıllardır özlemle beklenen yol çalışmalarını heyecanla takip etti.

'Geç kalınan hizmeti Büyükşehirden aldık'
Sunulan hizmetten oldukça memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar, 'Çalışmanın bölgemize hayırlı olmasını diliyoruz. Uzun yıllar özlemle beklenen ve geç kalınmış bir hizmeti Büyükşehir Belediyemiz hayata geçiriyor. Bir yerin kalkınması için öncelikle ulaşım ağının sağlıklı olması lazım. Büyükşehir'imizin yol hizmeti sunmasından dolayı Başkanımız Sayın Enver Yılmaz'a ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Allah emeği geçen herkesten razı olsun' şeklinde konuştu.
Öncesinde bir aracın dahi geçmekte zorlandığı yolda genişletme çalışması yapan ve altyapıyı sağlamlaştırdıktan sonra asfalt çalışmasına başlayan ekipler, Akkuş Çaybaşı arasında ulaşımı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Asfalt için kurban kestiler

SIRADAKİ HABER
}