HaberlerSAMSUNSPOR HaberleriSamsunspor Başkanı Tutu: 'Tek tek görüşülüyor'

Samsunspor Başkanı Tutu: 'Tek tek görüşülüyor' - SAMSUNSPOR Haberleri

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu kurmaylarıyla birlikte transfere engel isimlerle görüşerek yeni oyuncuların lisanslarını çıkartmak için büyük çaba sarf ediyor. Bu konuda kuşkusu olmayan idareciler, yeni transferlerin Gazişehir maçına yetişeceğini ifade ediyor

Samsunspor Başkanı Tutu: 'Tek tek görüşülüyor'

SAMSUNSPOR 15 TRANSFER YAPTI

Samsunspor yeni sezon öncesi iç transferde Furkan Köse, Erkam Reşmen ve Ercan Yazıcı'yla dış transferde ise Georgios Samaras, Mikalis Sifakis, Mohamed Larbi, Davy Angan, John Chibuike, Abdülkerim Bardakçı, Gökay İravul, Ramazan Övüç, Hasan Hatipoğlu, Oğuz Erbulak, Ufuk Budak ve Çağrı Ortakaya ile anlaşmaya vardı. Yönetim şimdi ise bu oyuncuların lisanslarını çıkararak ilk hafta oynanacak Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü maçına yetiştirmeye çalışıyor.

TEK TEK GÖRÜŞÜLÜYOR

Transfere engel oyuncularla görüşen Başkan Erkurt Tutu ve kurmayları bazılarının ödemelerini yapıp, bazılarının alacaklarını taksitlendirerek dosyaları tek tek kapatıyor. Bunun için bir yandan da maddi kaynak üreten yönetim, yoğun bir şekilde çalışıyor. Maça kadar bu sorunu ortadan kaldırmak isteyen yönetim, tüm isimlerin lisanslarını çıkarıp pazar günü oynatmayı planlıyor. Eğer yönetim oyuncuların lisanslarını çıkarmayı başaramazsa bu isimler Gazişehir maçında forma giyemeyecek.

 

SIRADAKİ HABER
}