HaberlerLadik turizmde marka olacak

Ladik turizmde marka olacak

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun Samsun ziyaretinde ilçe için önemli yatırımların onayını aldığını ifade eden Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, 'Bu yatırımlar hayata geçtiğinde Ladik, turizmde marka olacak' dedi.

Ladik turizmde marka olacak

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun Samsun programında ilçe için önemli yatırımların onayını aldığını ifade etti.

Başkan Özbalcı, Bakan Eroğlu’na ilçede yapılması planlanan Ladik Deresi ıslahı ile Ladik Gölü ve çevresi için hazırlanan projeler hakkında bilgi verdi.

MÜJDELİ HABERLER ALDIM

Eroğlu’ndan DSİ tarafından yapılacak yatırımların onayını aldığını ifade eden Özbalcı, "Ladik’e her alanda büyük yatırımlar alacağız. Bakanımızdan Ladik için müjdeli haberi aldım. İnşallah Ladik’te deremiz açılacak ve Ladik Gölü’nün 2 km kıyı şeridince ahşap yürüyüş yolu ile iskeleler yapılacak. Dolayısıyla olta balıkçılığı daha rahat ve uygun ortamda gerçekleşecek. Gölümüze bir de kuş gözleme kulesi yapılacak. Böylece Ladik'in turizm için bir marka değeri olacak. Sayın Bakanımıza ilçemize kazandıracağı yatırımlar için çok teşekkür ediyorum. İlçemize şimdiden hayırlı olsun" dedi.SIRADAKİ HABER
}