Haberler Özbalcı'ya fuar daveti

Özbalcı'ya fuar daveti

TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Server Seçer ve beraberindeki heyet, ziyaret ettikleri Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı'yı 27 Eylül'de başlayacak Samsun 3.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'na davet etti.

 Özbalcı'ya fuar daveti

TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Server Seçer, Samsun Ziraat Odası Başkanı Hasan Tütüncü, Ladik Ziraat Odası Başkanı İmdat Demir ve TÜYAP Proje Pazarlama Uzmanı Kübra Şahin Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı’yı ziyaret ederek Samsun 3.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’na davet etti.

27 Eylül-1 Ekim 2017 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda, tarım ve hayvancılık sektöründeki gelişmeler ve yenilikler tanıtılacak.

DESTEĞE HAZIRIZ

Fuarın tanıtımıyla ilgili Ladik Belediyesi olarak her türlü desteği vereceklerini ifade eden Başkan Özbalcı, konuklarına ziyaretleri için teşekkür edip, davete icabet edeceğini dile getirdi. Çiftçiler için faydalı bir organizasyon olacağını söyleyen Özbalcı, "Fuarın tarım sektörüne olumlu katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Ulaşım noktasında tüm kolaylıkların sağlanacağı fuara çiftçilerimizin ziyaret etmesini tavsiye ediyorum” dedi.SIRADAKİ HABER
}