HaberlerDolunay dizisinin Melis'i Gamze Aydoğdu: Seksilik ve dişilik hamurumda yok

Dolunay dizisinin Melis'i Gamze Aydoğdu: Seksilik ve dişilik hamurumda yok

Gamze Aydoğdu ilk dizisi Dolunay ile kamera karşısına geçti. Angelina Jolie'ye olan benzerliğiyle tanınan oyuncu 'Seksilik ve dişilik hamurumda yok' dedi

Dolunay dizisinin Melis'i Gamze Aydoğdu: Seksilik ve dişilik hamurumda yok

Gazetevatan'a verdiği röportajda Angelina Jolie'ye benzetildiğini söyleyen Dolunay dizisinin dadısı Gamze Aydoğdu, "Dudaklarım dolayısıyla Angelina Jolie’ye benzetiliyorum.

Ben de kendisine hayranım. Ona benzetilmek beni çok mutlu ediyor. Umarım bir gün sadece görüntümden dolayı değil, oyunculuğum sebebiyle de böyle güzel benzetmelerde bulunurlar" dedi.

"GÜZELSİN OYUNCU YA DA MODEL OLMALISIN" DİYEN ÇOK OLDU MU?

Çok fazla oldu. Bunlar beni etkilemedi desem yalan olur. Fakat bu işlerin sadece dış görünüşle olmadığını bildiğimden harekete geçmedim.

SEKSİ VE DİŞİ ROLLERE YAKLAŞIMINIZ NASIL?

Komik gelebilir ama seksilik, dişilik falan benim hamurumda yok. Üç erkek kardeşle büyüdüm. Projedeki yerime bağlı olarak aşırıya kaçmadan, rol gerektirirse, belki. Ama genel olarak sıcak bakmıyorum.

YÜZÜNÜZDE ESTETİK VAR MI?

Bu soruyu kendimi bileli soruyorlar. Kesinlikle hiç bir şekilde estetik operasyon geçirmedim. Ama karşı da değilim. Bu soru için de özellikle teşekkür ediyorum.

Posta.com

SIRADAKİ HABER
}