Sivas haber: STSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım:

Sivas haber: Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Osman Yıldırım, odalarının makam mevki odası olmadığını söyledi.

STSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım:

STSO Ağustos ayı meclis toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım, odalarının makam mevki odası olmadığını belirtip, üyelerinin ve halkın sorunları ile yakından ilgilenmeleri gerektiğini söyledi. Yıldırım, ' Odamız, fedakarlık yaparak, insanlarımıza hizmet sunma yeridir. Adaylar, işinden gücüden, maddiyatından olup burada çalışacak. Bunun karşılığında da maaş yada bir ücret alınmadığının bilinmesi gerekir. Bu oda hepimizin. Odamızın çıtasının yükselmesi için hizmetlerimizin ve çalışmaların başarısının anlatılması lazım. Aday olan arkadaşlar, hangi göreve talip olduklarını ve neyi temsil edeceklerini iyi bilmeleri lazım.'dedi.
Yol ve su yapılacaksa bize geliyorlar.
Kuruluş amaçlarının üyelerinin ticari mesleklerinin gelişmesi ve üyelerle halkın arasındaki ilişkilerinin sağlanması gibi görevlerinin olduğunu söyleyen Yıldırım,' Kuruluş amacımız; üyelerin ticari mesleklerinin gelişmesi, üyelerle halkın arasındaki ilişkinin sağlanması gibi görevlerimizi var. Bunun dışında sosyal ve teknik konuların hepsini yapıyoruz. Ancak herkesin beklentisi ticaret ve sanayi odası olmuş. Yol, su yapılacaksa odaya geliyor. Protokol de dahi sonlardayız. Eli taşın altında olan üreten, istihdam sağlayan, ihracat yapan sizlerin gücüyle ilk 5'lerdeyiz. Bu da odamızın gücü. Odamızın de güçlü olmasını istiyorsak, eleştirilerimizi kendi aramızda yapacağız. Buraya gelecek kişinin elinde kanun yok, yaptırım gücü yok. Burası temsil yeri. Arkasında üyesi durduğu müddetçe iyi temsil edilir' ifadelerini kullandı.

STSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım:EN ÇOK OKUNANLAR

Coşkun Zeren yeniden Samsunspor'da

1 Coşkun Zeren yeniden Samsunspor'da

Ceza geliyor

2 Ceza geliyor

Samsun'da engelli vatandaşlar mutlu

3 Samsun'da engelli vatandaşlar mutlu

'Bana tecavüz ediyormuş gibi hissettim'

4 'Bana tecavüz ediyormuş gibi hissettim'

Samsun'daki cinayet zanlısı tutuklandı

5 Samsun'daki cinayet zanlısı tutuklandı

 Sadece ROK mu suçlu?..

6 Sadece ROK mu suçlu?..

Samsun'da eşine fuhuş yaptırmakla suçlanmıştı! Bakın neden tutuklandı

7 Samsun'da eşine fuhuş yaptırmakla suçlanmıştı! Bakın neden tutuklandı

Kabus bitmiyor

8 Kabus bitmiyor

Samsun'da çılgın manda trafiği kilitledi

9 Samsun'da çılgın manda trafiği kilitledi

Samsun'da öğretmene FETÖ'den hapis cezası

10 Samsun'da öğretmene FETÖ'den hapis cezası


SIRADAKİ HABER