HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Hakikaten büyük oyuncu'

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Hakikaten büyük oyuncu' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanvekili ve Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu, ismi sır gibi saklanan yıldız oyuncu için, 'Görüşmeler sürüyor. Hakikaten hocamızın dediği gibi büyük bir oyuncu. İsmini söylemek olmaz. Hafta sonuna kadar netleşecektir' dedi

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Hakikaten büyük oyuncu'

Samsunspor Teknik DirektörüAlpay Özalan, önceki gün yaptığı açıklamada, "Öyle bir yabancı oyuncuyla görüşüyoruzki, gelirse yer yerinden oynayacaz. Mevcut yabancılarımızdan daha kaliteli bir isim" demişti. İsmi sır gibi saklanan oyuncuyla ilgili özellikle sosyal medyada bir çok isim ortaya atılıyor. Ancak doğrulatılabilen isim henüz yok.Samsunspor Başkanvekiil ve Basın SözcüsüRüştü Araboğlu, "Görüşmeler sürüyor. Hocamızın da dediği gibi büyük bir oyuncu. Prensip anlaşmasına varılmadan, Samsun'a gelmeden ismini açıklamamız olmaz. Hafta sonuna kadar netleşecektir. Açıkcası biz de heyecanla bu transferin olmasını bekliyoruz" diye konuştu.

İDDİALARA YALANLAMA...

Araboğlu, bu ismin Cladio Pizzaro olduğuna yönelik iddiaları sert bir şekilde yalanlarken, "Yanlış bilmiyorsam 39 yaşında eski bir futbolcu. Kariyeri çok iyi olabilir ama Samsunspor'da bu kadar yaşlı bir oyuncu olsa olsa, sportif direktör olur" dedi.

SIRADAKİ HABER
}