HaberlerBoluspor Başkanı'ndan Dobra Açıklamalar

Boluspor Başkanı'ndan Dobra Açıklamalar

PTT 1. Lig'de play-off hedefleyen Boluspor'un Başkanı Savaş Abak takımın genel durumuyla ilgi yaptığı önemli açıklamalarda bulundu.

Boluspor Başkanı'ndan Dobra Açıklamalar

Boluspor Başkanı Savaş Abak, 7 haftada alınan 7 puanın çok üzücü olduğunu ancak hiçbir şeyin bitmediğini ifade etti.

Başkan Abak, yaptığı açıklamada; 'Cüneyt hocayla karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Son yıllarda üst sıralara hiç bu kadar yakın olmamıştık. İnanıyorum ki; biz bu hedefimize kalan 8 maçta alacağımız puanlarla ulaşacağız' dedi. Teknik Direktör Fatih Tekke ile ilgi yaptığı açıklamada ise; 'Fatih Hoca çalışkan beyefendi kişiliği ile bizim kulübümüze uyan bir karakterdi... Fatih Tekke Hocamızla çok kolay anlaştık. Fatih Hocanın bilgi ve tecrübesine olan inancımız tamdır. İlk maçı Adanademirspor maçını içeride kazanarak ne kadar doğru bir ismi transfer etiğimiz gördük. Daha sonraki maçlarda talihsizlikler yaşadık. Sonraki haftalarda istediğimiz oyunu ortaya koyamadık ve 7 haftada 7 puan topladık. Bu çok üzücü bir pozisyon. Tribünlerimizin ceza sebebiyle kapalı olmasının mağlubiyette büyük etkisi oldu' diyerek taraftarları daha sakin olmaya davet etti. 15 günde 4 önemli maç oynayacaklarını belirten Başkan Abak; 'Bu hafta Karabükspor maçımız var. Sonra sırasıyla Elazığspor, Adanaspor ve Göztepe ile oynayacağız. Daha hiçbir şey bitmiş değil. Elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bizim için kritik haftalara girdik. Karabükspor maçında bütün taraftarlarımızı maça bekliyoruz. 4 maçta 4 galibiyet bekliyorum. Toplam 8 maçta 16 puan daha toplarsan play-off'a kalacağımızı düşünüyorum' dedi.

Teknik Direktörü Fatih Tekke ile 1461 Trabzon maçı sonrasında görüştüğünü belirten Savaş Abak, 'Hocamızla en son 1461 maçından sonra görüştüm. 1461 maçında hiç etkili olamadık. Orta sahayı geçemediğimiz bir maçtı. Adanademirspor'u yenen takım bizim takım değil miydi? Bu istek ve arzuya ne oldu? Daha iyi olacağımız konusunda söylemleri oldu. Bu 8 haftada yapılması gereken ne varsa yağacağız. Takıma play-off oynatmak istiyorum' şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}