Samsunspor: Şehirdeki hava çok güzel

Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, yabancı transferler konusunda isim vermezken, Teknik Direktör Alpay Özalan'ın isteği doğrultusunda çalıştıklarını söyledi. Başkan Tutu, yabancıların gelmesiyle şehirde ciddi bir hava oluştuğunu da söyledi

Şehirdeki hava çok güzel

HERKES SAHİP ÇIKIYOR

Başkan Erkurt Tutu Salim Manav'ın Radyospor'da hazırlayıp sunduğu Anadolu Ateşi programına telefonla bağlandı. Başkan Tutu, takımın son durumu hakkında bilgiler verirken, "Samsun'da siyasiler, bürokratlar, işadamları, taraftarlar bu sene takımına aşırı derecede sahip çıkıyor. Biz de elimizdeki imkanları doğru kullanarak mevcut yapıyı düzeltmek için çaba sarf ediyoruz. TFF 1. Ligi'nin marka değeri artıyor. İzleyici oranları artıyor. Bize ve ligimizdeki diğer takımlara gelen reklam tekliflerine baktığımızda bunu görüyoruz. Yayıncı kuruluşun bu sene maçları kendisinin yayınlaması da ayrı bir gösterge" dedi.

HEPSİ ÜST DÜZEY

Başkan Tutu şöyle devam etti: "Şehirde şu anda yabancıların gelmesiyle ciddi bir hava oluştu. Aldığımız yabancı oyuncular Samaras dahil olmak üzere Chibuike, Angan, Larbi ve Sifakis hepsi bu lig için değerli. Üst düzey isimler. Hocamızın isteği doğrultusunda transfer çalışması yapıyoruz. Aynı şeyi düşünüp hareket ediyoruz. Çok isimle görüşüyoruz. Alpay hocanın burada olması getirecek oyuncular konusunda bizim de elimizi kuvvetlendiriyor. Oyuncu almak için almayacağız. Takıma katkı sağlayacak, bütçemizi, dengemizi bozmayacak oyuncular alacağız. İsim veremem ama görüşmeler sürüyor".

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da iğrenç iddia intihara sürükledi

1 Samsun'da iğrenç iddia intihara sürükledi

Samsun'da bu ürün pazara inmeden satılıyor

2 Samsun'da bu ürün pazara inmeden satılıyor

Resmi Gazete'de yayımlandı! Seçimler ertelendi

3 Resmi Gazete'de yayımlandı! Seçimler ertelendi

İncitmek yok!

4 İncitmek yok!..

Samsunspor karayoluyla gitti

5 Samsunspor karayoluyla gitti

İki tarafı da düşünmeli

6 İki tarafı da düşünmeli

Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

7 Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

Hayri Ülgen'den Özalan'a tepki: 'Gazetecilerle uğraşma!'

8 Hayri Ülgen'den Özalan'a tepki: 'Gazetecilerle uğraşma!'

Samsunspor'da kaybetme lüksü yok

9 Samsunspor'da kaybetme lüksü yok

Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

10 Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da


SIRADAKİ HABER