Kavak şantiye gibi

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, belediye personeline Kavak'ta yapılan ve yapımı devam eden çalışmaları gezdirdi.

Kavak şantiye gibi

Belediye personeli ile her fırsatta toplandıklarını dile getiren Başkan Sarıcaoğlu "Personelimiz ile her fırsatta istişare toplantısı yapıyoruz. Onların dertlerini, isteklerini dinleyip gerekli çözümleri üretiyoruz. Beni Belediye Başkanı olarak görmelerini değil, bir ağabeyleri, kardeşleri gibi görmelerini istiyorum. Onlara karşı tavırlarımda hep bu yönde olmuştur" dedi.

YENİ HİZMET BİNASI GEZİLDİ

Kavak'ta yapımı hızla devam eden yeni belediye hizmet binasında incelemelerde bulunuldu. Personele odaları gösterilip gerekli bilgiler verildi.

Yeni belediye hizmet binasına Nisan ayında geçileceğinin müjdesini veren Sarıcaoğlu "Şu anki binamızda zor şartlarda görev yaptığınızı biliyorum bu yüzden yeni belediye hizmet binasının biran önce bitmesi için çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor" diye konuştu.

Yeni belediye hizmet binası ziyaretinin ardından tüm personel ile birlikte yapımı devam eden düğün salonu ve Canbulatoğlu Çerkez Ekrem Bey Parkı'nı ziyaret eden Başkan Sarıcoğlu gezi turunun ardından tüm personeli Kavak Bölge Parkı’nda bulunan Kavak Tirit Evi'ne götürüp çay ve tatlı ikram etti.

Sarıcaoğlu hep bir aile ortamı içerisinde olduklarını vurgulayarak konuşmasına şu şekilde devam etti: "Personelimiz ile aile gibiyiz. Onların derdi benim derdim, onların mutluluğu benim mutluğumdur. Yaz ayında birçok sosyal tesisimiz hizmete girecek yine buralarda personelimiz ile toplantılar yapacağız. Kavak şu an şantiye alanı gibi her yerde çalışmalar var bu çalışmalar sizlerin eseri sizler sayesinde bu çalışmalar oluyor. Yaz ayında hep birlikte toplu açılışlara katılacağız. Açılışını yaptığımız yerleri hep birlikte kullanacağız. Beni her zaman ağabeyiniz veya kardeşiniz gibi görüp istediğiniz zaman benimle görüşebilirsiniz.”EN ÇOK OKUNANLAR

3 kafadarın intihar şovu alış veriş merkezini savaş alanına çevirdi

1 3 kafadarın intihar şovu alış veriş merkezini savaş alanına çevirdi

Adana'da 'Huzur' uygulamasında Roma dönemine ait 141 parça tarihi eser yakalandı

2 Adana'da 'Huzur' uygulamasında Roma dönemine ait 141 parça tarihi eser yakalandı

Tır yol kenarında arıza yapan kamyonete çarptı: 2 kişi hayatını kaybetti

3 Tır yol kenarında arıza yapan kamyonete çarptı: 2 kişi hayatını kaybetti

Kazada yaralanan kadın 8 gün sonra hayatını kaybetti

4 Kazada yaralanan kadın 8 gün sonra hayatını kaybetti

Ukrayna'da araç kalabalığa daldı: 6 ölü

5 Ukrayna'da araç kalabalığa daldı: 6 ölü

Odun yüklü kamyon TEM'den şarampole uçtu: 1 ölü 1 yaralı

6 Odun yüklü kamyon TEM'den şarampole uçtu: 1 ölü 1 yaralı

Hız sınırını aşan kamyonetler kaza yaptı: 1 ölü 5 yaralı

7 Hız sınırını aşan kamyonetler kaza yaptı: 1 ölü 5 yaralı

İstanbul'da terör örgütleri MLKP ve TKPML'ye operasyon: 16 şüpheli gözaltında

8 İstanbul'da terör örgütleri MLKP ve TKP/ML'ye operasyon: 16 şüpheli gözaltında


SIRADAKİ HABER