Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Sınav Koleji öğrencileri huzurevini şenlendirdi

Samsun Sınav Koleji öğrencileri, 'Yaşlılar Haftası' kapsamında huzurevi ziyareti gerçekleştirdi. Huzurevi sakinlerine gitar ve saz eşliğinde müzik ziyafeti veren öğrenciler, yaşlılarla dans etti

Sınav Koleji öğrencileri huzurevini şenlendirdi

Samsun Sınav Kolejin'nin 70'e yakın öğrencisi ve 4 öğretmeni, Mavi Kuşak Bakım ve Yaşam Merkezi'ni ziyaret etti. 8, 9 ve 10. sınıf öğrencileri, bakımevi başhemşiresi Vahide Erol eşliğinde huzurevini sakinlerinin odalarını gezerek tek tek ellerini öptü ve sohbet etti. Evlerinden getirdikleri pasta ve börekleri yaşlılara ikram eden gençler, daha sonra gitar ve saz eşliğinde şarkılar söyleyerek yaşlılarla dans etti.

ÖĞRENCİLER ÇOK DUYARLI
Yaşlılara moral vermek için ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade eden Sınav Koleji Matematik Öğretmeni Elif Uzun ''Öğrencilerimize bu bilinci kazandırdığımız için çok mutluyuz. Onların yaşlılara olan ilgilerini, saygılarını ve duyarlılıklarını büyük bir keyifle gözlemledik. Huzurevi sakinlerinin de bizleri görünce gülümsemesi çok güzel bir şey. Bugün öğrencilerimizin evlerinden getirdikleri pasta ve böreklerle hem ağızlarını tatlandırdık, hem de güzel şarkılarla hep birlikte eğlendik. Bu ziyaretlerimizi daha sık hale getireceğiz'' diye konuştu.

Zerrin SOMUNCUEN ÇOK OKUNANLAR

Bakan Çavuşoğlu Avrupada artık sadece faşist değil, terör çizgisine gelen siy

1 Bakan Çavuşoğlu: 'Avrupa'da artık sadece faşist değil, terör çizgisine gelen siy

Kayseride uyuşturucu operasyonu

2 Kayseri'de uyuşturucu operasyonu

Alkollü sürücü 11 işçiyi canından ediyordu

3 Alkollü sürücü 11 işçiyi canından ediyordu

İzmirde metruk bir binada yangın çıktı

4 İzmir'de metruk bir binada yangın çıktı


SIRADAKİ HABER