Samsun Haber: Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Yapılamaz' denilenleri yaptık'

Samsun Haber: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, özgürlük alanlarını genişlettiklerini belirterek, Bir grup için yapmadık herkes için yaptık. Bugüne kadar görmezden gelinenleri görünür kıldık. Bugüne kadar yapılamaz denilen her işi yaparak, başararak Türkiye'yi hep bir üst kademeye çıkardık' dedi

Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Yapılamaz' denilenleri yaptık'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi. AK Parti'de yenilenme ve atılım olarak değerlendirdikleri kongre sürecinin belde kongreleriyle başladığını belirten Karaaslan, kongre sürecini önemsediklerini teşkilatlarına büyük önem verdiklerini bildirdi.

DEVRİM NİTELİĞİNDE

Mesele memleket ise 'ben de varım, taşın altına ben de elimi koyarım' diyen herkese kapılarının açık olduğunu vurgulayan Karaaslan, bugüne kadar Türkiye'de devrim niteliğinde adımlar gerçekleştirdiklerini ifade etti.

HERKES İÇİN YAPTIK

Özgürlük alanlarını genişlettiklerini aktaran Karaaslan, "Bir grup için yapmadık herkes için yaptık. Bugüne kadar görmezden gelinenleri görünür kıldık. Bugüne kadar yapılamaz denilen her işi yaparak, başararak Türkiye'yi hep bir üst kademeye çıkardık. Biz bunu toplumdaki bütün kesimler için yaptık." diye konuştu.

ÇOK ÖNEMLİ İLKLER VAR

AK Parti kadrolarında toplumun tüm farklı renklerini temsil etmek istediklerinin altını çizen Karaaslan, partinin kurumsallaşmasını büyük oranda tamamladığını vurguladı.

Karaaslan, AK Parti çatısı altında memlekete hayırlı, iyi işler yapmak için çaba harcadıklarını belirterek, şöyle devam etti: "Bu ülkenin lideri aynı zamanda partimizin lideri Sayın Cumhurbaşkanımızın omuzundaki yükün bir parçasını almak... Bu o kadar önemli ki. O yükü alır ve o yükü paylaşırsak inanın bana bu hızla birlikte biz çok daha hızlı hedeflerimize ulaşabiliriz. Bizim partimizin çok önemli ilkeleri var. Biz ilkelerin partisiyiz aynı zamanda. Bu ilkelerle birlikte geleceğe yürüyoruz. Bugün AK Parti siyasetinin Türkiye'ye vaat ettiği şey çok önemli. AK Parti Türkiye'dir. Neden bugün Türkiye'ye zarar vermek isteyenler, Türkiye'yi geriletmek isteyenler, Türkiye'nin önünü kesmek isteyenler kime zarar vermeyi öncelikli hedef olarak koydular karşılarına, Cumhurbaşkanımıza değil mi? Cumhurbaşkanımız da Türkiye'dir çünkü. Bu o kadar önemli bir şey ki söylediğim."

MUHALİF OLMAK ÖNEMLİ İŞTİR

Türkiye'nin 15 Temmuz'da yaşanan darbe girişimi sonrası büyük bir toparlanma sürecine geçtiğini, milletin desteği sayesinde ekonomik verilerin iyiye gittiğine işaret eden Karaaslan, yurt dışından birilerinin çıkıp "Türkiye'nin güvenli olmadığını ve gidilmemesini söylediğini" aktararak, şunları kaydetti: "Buna benzer açıklamalar peşi sıra gelirken bizim esnafımız, bizim vatandaşımız her sabah bismillah deyip kepenk açarken 'Allahım bugün bana hayırlı kazançlar nasip et' diye dua ederken sabahtan gece yarılarına kadar alın teri dökerken, biz 'turizmde istediğimiz noktayı yakalayalım, geçen seneki kaybı telafi edecek kadar iyi bir noktayı yakalayalım' diye mücadele ederken muhalefet partisinin genel başkanı çıkıp diyor ki, 'Türkiye güvenli değil, buraya gelmeyin' diyor. Düşünebiliyor musunuz aklınız alıyor mu böyle bir şeyi? Ben şöyle yorumluyorum; muhalefet etmek önemli bir iştir. Muhalif olmak önemli bir iştir. Eğer çok güçlü karşı bir duruşunuz varsa, eğer unu iyi anlatabilirseniz hakikaten önemlidir. Muhalefet etmek çok büyük bir sorumluluktur. Bu sorumluluğu yerine getirmesi lazım herkesin, görevi her ne olursa olsun. Çünkü hepimiz bu milletin evladıyız. Bu milletin kaybı hepimizin kaybıdır diye işe başlıyoruz ve öyle bakıyoruz meseleye."EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki trafik sorunu tünel ile çözülecek

1 Samsun'daki trafik sorunu tünel ile çözülecek

İYİ Parti Samsun'da 6 ilçe başkanı belli oldu

2 İYİ Parti Samsun'da 6 ilçe başkanı belli oldu

Meteoroloji saat verdi! Yoğun kar yağışı geliyor

3 Meteoroloji saat verdi! Yoğun kar yağışı geliyor

Samsun'da nefes kesen rehine kurtarma operasyonu!

4 Samsun'da nefes kesen rehine kurtarma operasyonu!

Fuhuş baskınında ölmek üzere olan kadın kurtarıldı

5 Fuhuş baskınında ölmek üzere olan kadın kurtarıldı

Samsun'da 'Kara Cuma'ya rağbet yok

6 Samsun'da 'Kara Cuma'ya rağbet yok

Alkışlar Samsunlu çifte! Kardeşleri ayırmadılar

7 Alkışlar Samsunlu çifte! Kardeşleri ayırmadılar

Cezaevine girmemek için kendini vurdu

8 Cezaevine girmemek için kendini vurdu

13 yaşındaki sınıf arkadaşının tecavüzüne uğrayan 11 yaşındaki kız hamile kaldı

9 13 yaşındaki sınıf arkadaşının tecavüzüne uğrayan 11 yaşındaki kız hamile kaldı

Samsun'da torbacı tutuklandı

10 Samsun'da torbacı tutuklandı


SIRADAKİ HABER