HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Teknik Direktörü Özalan: 'Önemli olan lafta kalmaması'

Samsunspor Teknik Direktörü Özalan: 'Önemli olan lafta kalmaması' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktör Alpay Özalan, 'Çok iyi takımız, kazanma hırsını ve oyun disiplinini sahaya yansıttığımızda Adana Demirspor'u çok rahat geçebiliriz. Ancak önemli olan bu söylediklerimizin lafta kalmaması' dedi

Samsunspor Teknik Direktörü Özalan: 'Önemli olan lafta kalmaması'

Samsunspor Teknik DirektörüAlpay Özalan,Adana Demirspor'un özellikle ofansif olarak iyi bir ekip olduğunu ifade etti. Özalan, "Kendi sahamızda henüz galibiyet alamadık. Bu hafta içerdeki ilk galibiyeti de almak istiyoruz. Samsunspor'a gelen yabancı oyuncuları maç eksiklikleri var. Milli takım arasında iki tane Süper Lig takımıyla hazırlık maçı yapmayı planlıyoruz. Bu maçlarla birlikte de Samsunspor'un düzeyi daha yukarı gelecektir. Adana Demirspor iyi takım. Ancak biz de iyiyiz. Kazanma hırsımızı, oyun disiplinini sahaya yansıtırsak, 3 puanla ayrılabiliriz. Bunlar lafta güzel şeyler. Önemli olan lafta kalmaması" diye konuştu.

BAŞKANIMIZ ÇALIŞIYOR...

Genç teknik adam, "Samsunspor BaşkanıErkurt Tutu transfer konusunda büyük çaba sarf ediyor. İki yerli alternatif ve iki yabancı üzerinde çok sıkı çalışıyıyor. Başkanımız tüm mesaisini bu konuya harcıyor. Sonuna gelindi diye düşünüyorum. Transfer zor iş, bir de yabancı transfer daha da zor. Ancak biz büyük ölçüde transferleri bitirdik. Başkanımız tamamen bitince açıklayacaktır" dedi.

SIRADAKİ HABER
}