Nurettin Türkoğlu şampiyonu kutladı

YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, sponsoru oldukları Samsun Bedensel Engelliler Spor Kulübü'nün Almanya'daki Easter Cup'ta şampiyon olmalarının kendilerine de aynı bir gurur yaşattığını söyledi. Türkoğlu, 'Bu mutluluğu bize yaşattıkları için hepsini ayrı ayrı kutluyorum' dedi

Nurettin Türkoğlu şampiyonu kutladı

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ
Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen Easter Cup Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası’nda Türkiye’yi temsil eden YEPAŞ Samsun Bedensel Engelliler Spor Kulübü, finalde karşılaştığı Hollanda’yı 26-21’lik skorla mağlup ederek, namağlup şampiyon oldu.

Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş. (YEPAŞ)’ın 'sosyal sorumluluk' projeleri kapsamında bedensel engellilerin rehabilite edilmesi ve spor yapmasını sağlamak amacıyla desteklediği Samsun Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın bu başarısı büyük ses getirirken, şampiyon takım kupasıyla ülkemize döndü.

YEPAŞ'A SONSUZ TEŞEKKÜR
Turnuvayı an ve an takip ederek, şampiyonluk haberini alan YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, Samsun BESK Başkanı Yakup Özden’i arayarak, tebrik etti.

Ülkelerine böyle bir mutluluğu yaşattıkları için teşekkür eden Türkoğlu, "Samsun BESK sporcuları Almanya’da çok önemli bir şampiyonluğa imza attı. Başta Başkan Özden olmak üzere, emeği geçen tüm sporcularımızı, teknik heyetimizi tebrik ediyorum" dedi. Özden ise, "Büyük mutluluk yaşıyoruz. Söz vermiştik, sözümüzü tuttuk. Bu şampiyonluğu başta YEPAŞ yönetimi olmak üzere bizlere destek verenlere armağan ediyoruz" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Kaldırım aday adayı

1 Kaldırım aday adayı

Samsun Cumhurbaşkanı'na hazır

2 Samsun Cumhurbaşkanı'na hazır

Samsun'a gelecek yolcuların iptal isyanı

3 Samsun'a gelecek yolcuların iptal isyanı

Samsunspor'da ikisi de olmayacak

4 Samsunspor'da ikisi de olmayacak

Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

5 Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

Samsun'da 'uçan imam' hapiste

6 Samsun'da 'uçan imam' hapiste

Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

7 Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

Yaşam savaşını kaybetti

8 Yaşam savaşını kaybetti

Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

9 Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

Cemal Safi'ye son görev

10 Cemal Safi'ye son görev


SIRADAKİ HABER