HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Ses getirecek'

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Ses getirecek' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanvekili Rüştü Araboğlu, transfer çalışmalarıyla ilgili, 'Belkide görüşmelerimiz transferin son gününe kadar sürecek. Ancak eğer görüştüğümüz isimlerel anlaşırsak TFF 1. Ligi standartlarında büyük ses getirecektir' dedi

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Ses getirecek'

NET BİLGİ VEREMEM

Samsunspor Başkanvekili ve Basın SözcüsüRüştü Araboğlu, dünkü çalışmayı yakından takip etti. Antrenman sırasında gazetecilerin sorularını da cevaplayan Araboğlu, "Transfer çalışmaları sürüyor. Şu anda geniş ve detaylı bilgi veremiyoruz. İlgilendiğimiz oyuncularla anlaşamayabiliriz de. Kulübün menfaatleri ve takımın durumunu düşünüyoruz. Bunlar oturmadığı müddetçe anlaşma şansımız yok. Şunu söyleyebilirim, bir çok isim yazıldı ama hiçbiri doğru değil" diye konuştu.

BEKLENTİ BÜYÜK

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu, şöyle devam etti: "Samsunspor taraftarının beklentisi büyük ve ne zaman olacağını merak ediyor. Transferin son gününe kadar bekleyebilir. Şu gün olacak deme şansımız yok. En doğru isim de bizim açıklamalarımız arasında olacaktır. Hocamız yabancı isimlerle ilgili 'gelirlerse yer yerinden oynayacak' yakıştırmasını yaptı. O isimleri alırsak TFF 1. Ligi standartlarında büyük ses getirecektir. Bu isimler hem yurt içinden, hem de yurt dışında. Bittiğinde gerekli açıklamaları kamuoyuna yapacağız."

SIRADAKİ HABER
}