HaberlerBaşkan Özbalcı sözünü tuttu

Başkan Özbalcı sözünü tuttu

Bir süre önce Kirazpınar Mahallesi'nde bulunan cemevi için yöneticilere çevre düzenlemesi sözü veren Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, sözünü tuttu ve cemevi çevresinde çalışmalara başlandı

Başkan Özbalcı sözünü tuttu

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, bir süre önce Kirazpınar Mahallesi’ne yaptığı ziyarette, vatandaşların ve Sultan Mehmet Efendi Cem Evi dernek yöneticilerinin isteklerini ve taleplerini dinleyerek, cemevine çevresinde düzenleme çalışmaları ve yol yapılacağı sözünü vermişti.

AYRIM YAPMADAN ÇALIŞIYORUZ
Ladik Belediyesi Fen İşleri ekipleri, Sultan Mehmet Efendi Cemevi çevresinde yer alan yollarda ve cemevi bahçesinde dolgu, tesviye ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. Hizmet noktasında ayrım yapmadan Ladik odaklı çalıştıklarını söyleyen Başkan Özbalcı, "Kirazpınar Mahallesi’nde cemevi çevresini parke taş ile döşeyerek insanları çamurdan kurtardık. Rabbime şükürler olsun ki, sözümüzü yerine getirdik. Diğer mahallelerimizde de gerekli çevre düzenlemesi çalışmalarını ve gereken tüm hizmetleri yerine getiriyoruz. İlçemize hizmetin en iyisin sunmak için ekibimizle birlikte aralıksız çalışıyoruz. Çalışmalar kısa zaman içerisinde tamamlanacak ve mahalle halkımızın kullanımına sunulacak" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}