HaberlerBakan Kılıç'tan teminat

Bakan Kılıç'tan teminat

2016 Rio Olimpiyatları Avrupa Kıtası Boks Elemeleri bugün Samsun'da başlıyor. Haber Medya Grubu'nu gezen Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, tüm Samsunluları yarın saat: 17.30'daki açılış seremonisine ve müsabakalara davet etti

Bakan Kılıç'tan teminat

2016 Rio Olimpiyatları Avrupa Kıtası Boks Elemeleri bugün Samsun'da başlıyor. Haber Medya Grubu'nu gezen Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, tüm Samsunluları yarın saat: 17.30'daki açılış seremonisine ve müsabakalara davet etti

HABER MEDYA'YA ZİYARET


Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, yarın Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda başlayacak 2016 Rio Olimpiyatları Avrupa Kıta Elemeleri öncesi basın toplantısı düzenledi. Samsun yaygın ve yerel medya temsilcilerinin katıldığı toplantının ardından Haber Medya Grubu'nu ziyaret eden Gözgeç, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haberaks TV Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz, Haber Medya Grubu Haberler Müdürü Erdem Erol, Haber Gazetesi Spor Servisi Müdürü Muhammet Çavuşoğlu ile birlikte Borkonut Niş İş Merkezi içerisindeki ofisleri gezdi.

CANLI YAYINA KATILDI


Haberaks TV'de hafta içi her gün yayınlanan, Burcu Düzgün'ün sunduğu Haberin Sesi programına da katılan Başkan Gözgeç, hem federasyon faaliyetleri hem de Samsun'daki dev organizasyona değindi. Başkan Gözgeç, "Her kıtanın olimpiyatlara gidebilmesi için kendi elemeleri var. 2 yıldır Avrupa'daki elemeler sürüyor. Samsun'da da 400'e yakın sporcu Rio vizesi alabilmek için uğraşacak. Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatal Kılıç, bu şampiyonayı çok önemsiyor. İlk olarak İstanbul'da yapmayı planladığımız elemeler, Bakanımızın isteğiyle ve girişimleriyle Samsun'a alındı" diye konuştu.

BAKAN KILIÇ'TAN TEMİNAT


Başkan Gözgeç, "Rusya bu şampiyonanın Türkiye'deki terör tehdidi nedeniyle başka bir yerde yapılmasını talep etti. Ancak Bakanımız Akif Çağatay Kılıç burada da devreye girerek, tüm ülkelere gerekli güvenlik teminatını verdi. Burada sporcu, yönetici, hakem, görevli dahil 800 konuğumuz var. Samsun'daki tüm otelleri kapattık. Bu şehrin ekonomisi adına da önemli. Samsun'dan toplam 36 sporcu Rio vizesi alacak. Türkiye olarak 8 erkek ve 3 bayan sporcumuz ringe çıkacak. 51 kiloda yarışacak Neriman Istık, Samsunlu. Tüm Samsunluları bugün saat 17.30'daki açılış seremonisine ve maçlara davet ediyorum" dedi. 

ADNAN ÖLMEZ'İ KUTLADI...
Haber Medya Grubu'na da ziyaret edip Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haberaks TV Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz, Haber Medya Grubu Haberler Müdürü Erdem Erol, Haber Gazetesi Spor Servisi Müdürü Muhammet Çavuşoğlu ile birlikte Borkonut Niş İş Merkezi içerisindeki ofisleri gezen Başkan Eyüp Gözgeç, "Haber Medya Grubu, yaygın medya ayarında. Bir çok ulusal kanalın ve gazetenin böyle tesisleri yok. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez'i bu yatırımdan dolayı tebrik ediyorum" dedi.

HABERAKS TV'DE CANLI YAYIN...
Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Haber Medya Grubu'na mağlup Haberaks TV'de hafta için her gün yayınlanan, Burcu Düzgün'ün sunduğu Haberin Sesi, programına katıldı. Başkan Gözgeç, programda federasyon olarak faaliyetlerini aktarırken, bugün başlayacak ve Avrupa'nın önemli boksörlerinin katılacağı şampiyonaya da Samsunluları davet etti.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}