En büyük güvencemiz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Türk Polis Teşkilatı'nın 171. Yıldönümü dolayısıyla Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u ziyaret ederek, 'Polisimiz, huzur ve güven için en büyük güvencemiz' dedi

En büyük güvencemiz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Samsun İl Emniyet Müdürlüğü'nde tebrikleri kabul eden, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u ziyaret ederek, Türk Polis Teşkilatı'nın 171. Yıldönümünü kutladı.

HALKIN TAKDİRİNİ KAZANDI
AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Albayrak ve Nuri Gençtürk'ün eşlik ettiği ziyarettte konuşan Milletvekili Köktaş, "Türk Polis Teşkilatı, ülkemizde huzur, güven ve istikrar ortamının korunmasında en büyük güvencemizdir. Halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması, huzur ve refah içinde yaşaması için ülkemizin dört bir yanında gece-gündüz fedakarca çalışan Polis Teşkilatımız, hoşgörülü tavrı ve yardım severliğiyle, milletimizin güvenini ve takdirini kazanmıştır. Bu düşünceler içinde Türk Polis Teşkilatı’nın 171. Kuruluş Yıldönümünde başta; Samsun Emniyet Müdürlüğü çalışanları olmak üzere, vatana, millete hizmette her türlü fedakarlığı gösteren tüm Polis Teşkilatı'mızın 171. Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum. Görevi başında şehit olan kahraman güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Halen görevleri başında vazifelerini ifa eden polislerimize ise üstün başarılar diliyorum." dedi.

Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz da nazik ziyaretinden ötürü Milletvekili Köktaş'a teşekkür etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da doktora saldırı

1 Samsun'da doktora saldırı

Kinleri deve, hafızaları fil gibi...

2 Kinleri deve, hafızaları fil gibi...

Bir yerden başlamalıyız

3 Bir yerden başlamalıyız

Samsun'da çalıştılar

4 Samsun'da çalıştılar

Taraftardan akın var

5 Taraftardan akın var

Öğretmenlik aşk ister

6 Öğretmenlik aşk ister

Rakip genç ve dinamik

7 Rakip genç ve dinamik

İstanbul'da kritik viraj

8 İstanbul'da kritik viraj

Kamyona arkadan çarpan otomobildeki 2 kişi öldü

9 Kamyona arkadan çarpan otomobildeki 2 kişi öldü

Kamyonun çarptığı genç hayatını kaybetti

10 Kamyonun çarptığı genç hayatını kaybetti


SIRADAKİ HABER