Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Her kesime hitap ediyoruz

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye olarak her alanda toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren çalışmaları hayata geçirdiklerini belirterek, 'Projelerimizle toplumun her kesimine hitap ediyoruz' dedi

Her kesime hitap ediyoruz

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gazi Sosyal Tesisleri'nde okul servisi şoförleri ile bir araya geldi. Haftanın her günü farklı bir programla mahalle sakinleri, esnaflar, sivil toplum örgütleri, meslek odaları ile bir araya gelen Başkan Erdoğan Tok, "Hizmetlerimizi icra ederken toplumun her katmanını, her kademesini yaptığımız hizmet ve projelerimizle bilgilendiriyoruz" dedi.

ÇOCUKLARIMIZ SİZLERE EMANET
Okul servisi şoförlerinin sorumluluklarının büyük olduğunu söyleyen Başkan Tok, "Okul servisi şoförleri topluma örnek insanlardır. Davranışlarıyla, kılık kıyafetleri ile vitrindeki insanlardır. Sizlerin sorumluluğuçok büyük. Her gün can taşıyorsunuz. Yaptığınız görevin değeri ve pahası ölçülemez. Çocuklarımız sizlere emanet" diye konuştu.

ZAMAN KAYBINA TAHAMMÜLÜMÜZ YOK
Şoförlere belediye hizmet ve projeleri hakkında bilgiler veren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Belediyemizin bünyesine birçok araç kazandırdık. Köy statüsünden mahalle kimliğine kavuşan 11 tane mahallemizin bütün köy içleri sıcak asfalt oldu. Tali yolları, statik kaplamaları çevre düzenlemelerinin hepsi yapıldı. Şehir merkezinde de ciddi çalışmalar yaptık. Geçen yıl 43 bin 300 ton asfalt döktük. 46 bin 50 metrekare beton kaldırım yapmışız. 45 metrekare parke taş, 118 bin 850 metrekare statik kaplama, 7,5 kilometre yol açma gibi ciddi işler yapmışız. Zaman kaybına tahammülümüz yok. Ekiplerimiz geceli gündüzlü çalışıyorlar" dedi.

PROJELER GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR
Belediye olarak her alanda toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren çalışmaları hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Tok, "Toplumun her kesimine hitap ediyoruz. İlkadım Belediyesi olarak başlattığımız çalışmalar dört koldan hızla devam ediyor. Belediyecilik görevlerimizi eksiksiz yerine getirirken diğer yandan da İlkadım'ı bir marka haline getiren, değerini yükselten projelerimiz hayat buluyor. İlçemizin doğusunda batısında her bir noktasında büyük projelerimiz yükseliyor. Bu çalışmalırımız tüm hızıyla devam edecek" ifadelerini kullandı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsundaki Bank Asya operasyonunda sıcak gelişme

1 Samsun'daki 'Bank Asya' operasyonunda sıcak gelişme

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acı günü

2 Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acı günü

Samsunda feci kaza 1 ölü, 1 yaralı

3 Samsun'da feci kaza: 1 ölü, 1 yaralı

Karadenizde 11 terörist

4 Karadeniz'de 11 terörist

Samsunda 11 Iraklı gözaltına alındı

5 Samsun'da 11 Iraklı gözaltına alındı

Samsun dahil 11 ilde FETÖ operasyonu

6 Samsun dahil 11 ilde FETÖ operasyonu!

Samsunsporun yeni stadında ses sistemleri test edildi

7 Samsunspor'un yeni stadında ses sistemleri test edildi

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu Bu pazar biz güleceğiz

8 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: Bu pazar biz güleceğiz

Orduda 25 yaşındaki çocuğa şiddet uygulamıştı O adamdan ilginç savunma

9 Ordu'da 2.5 yaşındaki çocuğa şiddet uygulamıştı! O adamdan ilginç savunma

Fındık fiyatları neden yükselmiyor İşte cevabı

10 Fındık fiyatları neden yükselmiyor? İşte cevabı...