Haberlerİşte başarının sırrı

İşte başarının sırrı

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, başarısının sırrının doğru zamanda doğru insanlarla kurduğu ortaklıklarda yattığını söyledi

İşte başarının sırrı

Türkiye'nin ikinci büyük alüminyum kablo entegre fabrikasının açılışını Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş ile Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç'ın katılımıyla gerçekleştirenBorsan Grup, akşam da Sheraton Hotel'de misafirlerini ağırladı.

65 ülkeden gelen bayi ve müşterilerini Samsun gezisi yaptıran ve daha sonra da Sheraton Hotel'de bölgenin sevilen sanatçılarından Kaptan'ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkı ve türkülerle mükemmel bir ev sahipliği yapan Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, bu arada başarısının sırrını da açıkladı.

Ölmez, kablo, elektrik aydınlatma, inşaat, mobilya, medya, sağlık sektörleri ile serbest bölge işletmeciliğindeki ortaklarıyla bir araya gelerek, "İşte başarının sırrı" dedi.

Ölmez, "Başarınının sırrı, doğru zamanda doğru insanlarla kurduğum ortaklıklardır" diyerek, ortaklarına teşekkür etti.

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Ölmez ve Ahmet Şenocak ile Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun konuklarla gece boyunca yakından ilgilendi.

SIRADAKİ HABER
}