HaberlerVan HaberleriVali Zorluoğlu ve eşi, sevgi evlerindeki çocuklarla nbayramlaştı

Vali Zorluoğlu ve eşi, sevgi evlerindeki çocuklarla nbayramlaştı - Van Haberleri

Van Valisi Murat Zorluoğlu ve eşi Sevcan Zorluoğlu, beraberlerindekilerle birlikte Edremit Sevgi Evleri'ni ziyaret ederek, burada kalan çocuklarla bayramlaştı.

Vali Zorluoğlu ve eşi, sevgi evlerindeki çocuklarla nbayramlaştı

Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdür Vekili Murat Şeker ve eşleriyle birlikte Sevgi Evleri'ndeki çocukları ziyaret eden Zorluoğlu çifti, çocuklarla sohbet edip bayramlaştıkları çocuklara, çeşitli armağanlar da verdi. Burada çocuklara hitaben bir konuşma yapan Vali Zorluoğlu, sağlık ve huzurla nice bayramlara ulaşmalarını temenni ederek, 'Sevgili evlatlarım şimdiden hepinizin bayramını tebrik ediyorum. İnşallah sağlık ve huzur içerisinde nice güzel bayramlara ulaşırsınız. Burada evleri ziyaret edeceğiz, bu arada abi ve ablalarınız sizlere hediyelerinizi dağıtacak. Sizleri çok sevdiğimizi unutmayın. Sizinle zaten komşuyuz. Bundan sonra daha sık görüşeceğiz. Birlikte güzel organizasyonlar yapacağız. Ayrıca sizleri evimizde de misafir etmek istiyoruz. Bayramınız kutlu olsun Allah'a emanet olun' dedi.
Daha sonra eşi Sevcan Zorluoğlu ve beraberindekilerle farklı yaş kategorilerinde çocukların kaldığı evleri ziyaret eden Vali Zorluoğlu, burada da yakından ilgilendiği çocuklara en kısa sürede yeniden bir araya geleceklerini bildirdikten sonra Sevgi Evleri'nden ayrıldı.

Vali Zorluoğlu ve eşi, sevgi evlerindeki çocuklarla nbayramlaştı

SIRADAKİ HABER
}