Haberlerİstanbul HaberleriBeyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'dan bayram mesajı

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'dan bayram mesajı - İstanbul Haberleri

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Kasımpaşa Büyük Camii'de bayram namazını kıldı. Namazın ardından vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Demircan, 'Arakan'da yaşayan kardeşlerimize, iyi bir neticelerle sevineceğimiz haberleri duyacağımız bir bayram olmasını temenni ediyorum' dedi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'dan bayram mesajı

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Ak Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Harun Muş, Kurban Bayramı namazını Kasımpaşa Büyük Camii'de kıldı. Başkan Demircan namazın ardından cami içerisinde cemaatle tek tek bayramlaştı. Cami çıkışında Beyoğlulu vatandaşların bayramlarını kutlayan Başkan Demircan, çocukların da bayram harçlıklarını unutmadı. Bayramlaşmanın ardından konuşmasında, Arakan'dan iyi haberler beklediğini ifade eden Başkan Demircan, kurban bayramı için kısa bir mesaj verdi.
Herkesin kurban bayramını kutlayarak sözlerine başlayan Beyoğlu Belediye 'Başkanı Ahmet Misbah Demircan, 'Bayram münasebetiyle özellikle İslam dünyasında Arakan'da yaşayan kardeşlerimize iyi bir neticelerle sevineceğimiz haberleri duyacağımız bir bayram olmasını temenni ediyorum. Kurban, yaklaşmak, Cenab-ı Allah'a yaklaşmak ama bunun yolu ve yöntemi ihtiyaç sahibi olanlara yardım etmek. Zaten dinimiz İslam felsefesinin özü, özeti, yardımlaşmak ve vermektir. Kurban münasebetiyle imkanı olanların olmayanlara yardım ettiği ve böylelikle herkesin kiminin vererek kimisinin de ihtiyaçlarını gidererek bayram ettiği bir bayram olmasını temenni ediyorum. Herkesin kurban bayramı mübarek olsun' dedi.
Camii çıkışında Beyoğlu Belediyesi tarafından cami cemaatine çikolata ve Osmanlı şerbeti dağıtıldı.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’dan bayram mesajı

SIRADAKİ HABER
}