HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu: 'Sabırlı olmalıyız'

Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu: 'Sabırlı olmalıyız' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Rüştü Araboğlu, 'Samaras için yapılan anlık eleştiriler doğru değil. Eminim ki eksikliklerini kapatınca Samsunspor'a faydalı olacaktır. Sadece biraz sabır gerekli'dedi

Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu: 'Sabırlı olmalıyız'

EKSİKLİKLERİN FARKINDAYIZ

Büyük umutlar ile transfer edilen ancak şu ana kadar istenileni veremeyen Georgios Samaras'aSamsunspor taraftarları tepki gösteriyor. Tepkilerin anlık olduğunu ve bunun doğru bir yol olmadığını belirten Samsunspor Başkan Yardımcısı ve Basın SözcüsüRüştü Araboğlu,"Taraftarlarımıza hak veriyoruz. Oyun içerisinde anlık tespit yapıp futbolcular üzerinde yorumlar yapıp tepki gösterebiliyorlar. Ama acımasızca eleştiri yapmak doğru değil"dedi.

SAMARAS ÖNEMLİ BİR İSİM

Samaras'ın maç eksiği olduğunu ve kapatacağına inandığını belirten Araboğlu, "Samaras geçmişiyle ciddi bir oyuncu. Tabiki eksiklikler var, hocamızda bizde bunları görüp önlemimizi alıyoruz. Samaras'ta açığını kapattığı zaman Samsunspor'a büyük faydaları olacaktır. Oyun içerisinde görev aldığı mevkide yapması gerekenleri yapıyor. Eski yırtıcılığını bizde özlüyoruz ama bunun için biraz zaman gerekli. Sadece sabır gerekli. Önlemlerimizi alıyoruz"dedi.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}