HaberlerSamsunspor HaberleriBaşkan Yılmaz: 'Süper Lig'i istiyoruz'

Başkan Yılmaz: 'Süper Lig'i istiyoruz' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu ve Teknik Direktör Alpay Özalan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen zirvede Başkan Yılmaz, 'Samsunspor'u Süper Lig'de görmek istiyoruz'dedi .

Başkan Yılmaz: 'Süper Lig'i istiyoruz'

SAMSUNSPOR MARKADIR

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor'a desteklerini her zaman sürdüreceklerini söyledi. Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu ve Teknik Direktör Alpay Özalan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yılmaz, "Şehrimizin en önemli markalarından birisi Samsunspor. Takımımızı her zaman Süper Lig'de görmek istiyoruz"dedi.

ÇABALAR BOŞA ÇIKMAZ

Takımın başına Alpay Özalan gibi tecrübeli bir hocanın gelmesiyle şehrin havasının değiştiğini belirten Yılmaz, “Buna yönelik her zaman kulübe hem şahsım olarak hem de belediye olarak destek verdik. Samsunspor'a desteklerimizi her zaman sürdüreceğiz. Alpay hoca takımımızı birinci lige çıkartmak için mesai harcayacak. Gördüğüm kadarıyla Samsun'a tam anlamıyla alıştı. İnşallah çalışmalar boşa çıkmaz ve Samsunspor'u tekrar Süper Lig'de göreceğiz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}