HaberlerTekirdağ HaberleriKırklareli'nde bayramlaşma programı

Kırklareli'nde bayramlaşma programı - Tekirdağ Haberleri

Kurban Bayramı münasebetiyle Kırklareli Valiliğince düzenlenen bayramlaşma programı Kırklareli İl Özel İdaresi Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.

Kırklareli'nde bayramlaşma programı

İl Özel İdaresi Kongre Merkezinde gerçekleşen bayramlaşma programına, Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, 55. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Piyade Albay Cihan Uzun, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, İl Jandarma Komutanı Albay Kadir Oğuz, İl Emniyet Müdürü Erkin Adalar, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Siyasi Parti Üyeleri, Sivil Toplum Örgütleri ve vatandaşlar katıldı. Vali Çiftçi, bayramlaşma programına katılan herkes ile tek tek bayramlaşarak, iyi bayramlar diledi.
Bayramlaşma programının ardından Vali Çiftçi ve eşi Ayşe Çiftçi ile beraberindekiler, Huzurevi, Çocuk Yuvası - Kız Yetiştirme Yurdu sakinlerini, İl Jandarma Komutanlığını, Şehit Hayrettin Yesin Polis Merkezi Amirliği'ni ziyaret ederek bayramlaştılar.
Vali Çiftçi beraberindeki heyetle birlikte, bayramlaşma programı çerçevesinde, şehit ve gazi ailelerine de evlerinde ziyarette bulunarak bayramlaştılar.

Kırklareli’nde bayramlaşma programı

SIRADAKİ HABER
}