HaberlerSamsun HaberleriO kupa Samsun'a gelecek

O kupa Samsun'a gelecek - Samsun Haberleri

Yabpa Akademi'nin dişi kramponları, Genç Kızlar Futbol Türkiye Şampiyonası'nda şampiyonluğu gözüne kestirdi. Kırmızı-Beyazlıların antrenörü Beyza Altınova ve kaptan Setenay Sırım, kupanın Samsun'a geleceğini söyledi

O kupa Samsun'a gelecek

Genç Kızlar Futbol Türkiye Şampiyonası 1. Eleme Turu Trabzon Grubu'nda rakiplerini gole boğanYabpa Akademi, adını 2. Tura yazdırdı. Kırmızı-Beyazlıların antrenörü Beyza Altınova ve yetenekli dişi kramponlar, Samsun'a şampiyonluk kupasını kazandırmayı hedefliyor.

Oyuncularına güvendiğini ifade eden Altınova, "Trabzon'da güzel oyunla sonuca gittik. Yetenekli bir oyuncu topluluğuna sahibiz. Eleme turlarındaki rakiplerimiz 7 Eylül'de belli olacak. Bundan sonra tek maç. Müsabakalara iyi konsantre olarak, sahaya takım oyununu yansıtan ekip şampiyon olacak. Bizde bu potansiyel var. Kızlarıma güveniyorum. O kupaSamsun'a gelecek" dedi. Takım kaptanı Setenay Sırım ise, takımda aile havası olduğunu dile getirerek, "Yıllardır birlikte aynı formayı terletiyoruz. Birçok takım arkadaşım benim gibi ayrıca A Takım'da da forma giyiyor. Kendi yaşıtlarımızla mücadele ettiğimiz gençler kategorisinde, şampiyonluğu Samsun'a kazandırmaya odaklandık" diye konuştu.

Tugay BAŞSAN

SIRADAKİ HABER
}