Haberlerİstanbul Haberleriİstanbullular bayramda lunaparklara koştu

İstanbullular bayramda lunaparklara koştu - İstanbul Haberleri

Bakırköy İncirli'de bulunan lunapark, Kurban Bayram tatili dolayısıyla çocuklar ve gençlerle doldu taştı. Okulların açılmasına sayılı günler kala aileleri ile birlikte lunaparka gelen çocuklar, eğlencenin tadını çıkardı.

İstanbullular bayramda lunaparklara koştu

Kurban Bayramın gelmesiyle birlikte birçok İstanbullu memleketlerine ve tatil beldelerine giderken şehir dışına çıkamayanlar ise lunaparklara akın etti. Bayramların vazgeçilmez eğlence mekanlarından olan Lunaparklar, Kurban Bayramı'nda da doldu taştı. Bakırköy'deki İncirli Park'a gelen çocuklar ebeveynleriyle birlikte doyasıya eğlendi. Bayram coşkusunu Lunapark'ta yaşayan İstanbullular, heyecan dolu oyuncaklarda stres attı. Okulların açılmasına sayılı günler kala aileleri ile birlikte lunaparka gelen çocuklar, dönme dolap, çarpışan araba, gondol ve atlı karınca gibi oyuncaklara binerek eğlencenin tadını çıkarıyor.

'Çocuklar eğlensin'
Çocuğunu parka getiren Oğuz Bingöl, 'Memlekete gidemeyince biz de parka geliyoruz. Boş vaktimizde var. Çocuklar eğlensin diyoruz. Bayramı buraya kızımla birlikte geçirmeye geldik, eğlensin diye. Her ne kadar bugün İstanbul boşalsa da burada kalanlar bir şekilde çocuklarla birlikte bugünü bir şekilde atlatmaya çalışıyoruz' dedi.

İstanbullular bayramda lunaparklara koştu

SIRADAKİ HABER
}